Nahast tumepruun zippo vutlar

35.00 

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud zippo vutlarid.

Vutlar on valmistatud märgvormimise teel, täpse mõõdu järgi ning hoiab tulemasina kenasti paigas. Vutlari klapp kinnitub pealt trukiga ning tasku siseküljel on truki taga nahast lapike, et miski zippot kraapima ei pääseks.

Zippo vutlar on vööaasaga – aas on vutlari tagaküljel ning vutlar jääb vöörihmaga kohakuti. Need zippo vutlarid mahuvad kuni 50mm laiale rihmale.

Puhasta

Ehtsast nahast zippo vutlar

Materjalidest Vutlarid on valmistatud taimpargitud nahast, õmblusteks on kasutatud väga tugevat vahatatud polüesterniiti ning kinniseks pisikest metallist trukki. Vutlar on valmistatud märgvormimise teel. Kasutatud nahk on värvitud töö käigus peale mustri pressimist. Kasutame ainult selliseid värve, mis on loodud spetsiaalselt taimpargitud naha töötlemiseks. Värv imbub naha pinna sisse, see ei hakka pragunema ega kooru maha. Katsudes tunned ikka nahka, mitte värvikihti. Vutlari mõõdud Vutlar on kinnisena pealt poolt mõõtes umbes 5,7cm lai ja 7cm pikk. Vutlarid on selja pealt vööaasaga ning selle vahele mahub kuni 50mm lai vöörihm. Rihm ei pea olema nii lai täpselt – ka 30-40mm rihmal jääb vutlar kenasti paika.

Kui soovid midagi täpsustada

Meile saab kirjutada:
wanakuramus@
nahakamber.ee

Meile võib ka helistada:
5673 9652 Hazgal
5634 7953 Krislyn


Nahast vutlarid tellimisel

Pakume kokku lepitud mõõdu ja mahutavusega, erineva ülesehituse ja värvitooniga täisnahast valmistatud ümbriseid, vutlareid.
Vaata meie varem valminud töid – enamasti ongi need tellimisel teoks saanud – ning telli selline nagu Sulle vajalik!

Siia juurde sobiks hästi: