Sisukord

Nahast tumepruun zippo vutlar

30.00 35.00 

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud zippo vutlarid.

Vutlar on valmistatud märgvormimise teel, täpse mõõdu järgi ning hoiab tulemasina kenasti paigas. Vutlari klapp kinnitub pealt trukiga ning tasku siseküljel on truki taga nahast lapike, et miski zippot kraapima ei pääseks.

Zippo vutlar on vööaasaga – aas on vutlari tagaküljel ning vutlar jääb vöörihmaga kohakuti. Need zippo vutlarid mahuvad kuni 50mm laiale rihmale.

Puhasta

Ehtsast nahast zippo vutlar

Materjalidest

Vutlarid on valmistatud taimpargitud nahast, õmblusteks on kasutatud väga tugevat vahatatud polüesterniiti ning kinniseks pisikest metallist trukki.

Vutlar on valmistatud märgvormimise teel. Kasutatud nahk on värvitud töö käigus peale mustri pressimist. Kasutame ainult selliseid värve, mis on loodud spetsiaalselt taimpargitud naha töötlemiseks. Värv imbub naha pinna sisse, see ei hakka pragunema ega kooru maha. Katsudes tunned ikka nahka, mitte värvikihti.

Vutlari mõõdud

Vutlar on kinnisena pealt poolt mõõtes umbes 5,7cm lai ja 7cm pikk.

Vutlarid on selja pealt vööaasaga ning selle vahele mahub kuni 50mm lai vöörihm. Rihm ei pea olema nii lai täpselt – ka 30-40mm rihmal jääb vutlar kenasti paika.

Wanakuramuse Nahatööd - Otsast lõpuni käsitsi tehtud!

Kõik esemed valmistame otsast lõpuni käsitsi, tööks kasutame ainult taimpargitud nahka.


Soovid midagi täpsustada?

Meile saab kirjutada:
[email protected]
nahakamber.ee

Meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn

Tellimustööd

Nahast ümbriseid on võimalik ka tellida. Tellimisel saad valida nii mõõte, stiili kui ka näiteks kaunistuseks nahale voolitud pildi või mustri.

Järgnevatelt linkidelt leiad pildialbumid meie tehtud töödest, rohkem informatsiooni valikuvõimaluste kohta ning ka kirjavormi tellimiseks.

Käsitsi valmistatud nahast ümbriseid

Siia juurde sobiks hästi: