Sisukord

Telefonitaskud

35.00 

Nahast telefonitasku kaitseb Sinu telefoni kriibete- kraabete eest ning tasub ennast ära ka kergemate põrutuste korral.

Taskud on kaunistatud erinevate nahale voolitud ja kõrvetatud mustritega, mustrit on tasku esilküljel. Telefoni hõlpsamaks taskust kätte saamiseks on avaus ka nahast tasku allosas.

Puhasta

Ehtsast nahast telefonitasku

Materjalidest

Telefonitaskud on valmistatud taimpargitud nahast ning kergelt märgvormitud, et kasutajal mugavam oleks. Taimparknahk võtab oma sisu järgi küll hästi ajapikku kuju, kuid need taskud ei ole mingid õhukesed soolikad. Et tasku kaua kestaks ning et sellest ka lisaks ilule kasu oleks, on need tehtud korralikud ja tugevad.

Mõned taskud on värvitud spetsiaalse nahavärviga, mis ei kulu maha ega hakka pragunema, sest värv imbub nahapinna sisse.

Lisaks nahale kulus kahe tasku valmistamiseks veel tugevat vahatatud polüesterniiti (üks tasku on nahkpõimega).

Telefonitasku mõõdud

Need telefonitaskud on valmistatud telefonile, mille mõõtmed jäävad u. 124 x 60 x 8mm. See võib olla näiteks iPhone S5, iPhone5, iPhone SE. Telefonimudeleid on tänapäeval väga palju, kahjuks ei jõuaks siia kõiki nimetada ning kindel saab olla, kui oma telefoni mõõtmed üle kontrollid.

Kuna mudeleid tõesti palju on, siis on väga raske ka neid niimoodi valmis teha. Me tõesti ei salli materjalide raiskamist. Kui Sinu soovitud tasku peaks olemateist mõõtu, siis klikka kõrval olevale “tab”-ile ning saada meile tellimus! Tellides saad ise valida ka pildi või märgi taskule!

Wanakuramuse Nahatööd - Otsast lõpuni käsitsi tehtud!

Kõik esemed valmistame otsast lõpuni käsitsi, tööks kasutame ainult taimpargitud nahka.


Soovid midagi täpsustada?

Meile saab kirjutada:
[email protected]
nahakamber.ee

Meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn

Tellimustööd

Nahast ümbriseid on võimalik ka tellida. Tellimisel saad valida nii mõõte, stiili kui ka näiteks kaunistuseks nahale voolitud pildi või mustri.

Järgnevatelt linkidelt leiad pildialbumid meie tehtud töödest, rohkem informatsiooni valikuvõimaluste kohta ning ka kirjavormi tellimiseks.

Käsitsi valmistatud nahast ümbriseid