Skip Navigation

Nahast ümbrised ja taskud

Ehtsast nahast käsitsi valmistatud telefoniümbrised, võtmetaskud ja vutlarid.
Siit saad osta kaua kestvaid ja kvaliteetseid taimpargitud nahast tooteid!

Nahast ümbrised ja taskud – kohe saadaval

Siin on sellised nahast ümbrised, vutlarid ja taskud, mis on kohe riiulist võtta ning mis jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel.

Showing all 1 resultTulenevalt töömeetoditest aga ei saa meil kahjuks olla väga suurt valikut kohe saadaval, valmis ümbriseid ja taskuid.

Et meie toodetest on saanud hinnatud kingitused ning tihti võib seda vaja minna väga kiiresti, siis püüame ikka alati tellimustööde
kõrvalt ka Sahvrit täita – tihti on aga ostjad kiiremad kui meie jõuame varusid juurde teha. Juba valmis eseme saab kiiremini kätte
aga tellimisel saad eseme kujundada oma maitse ja vajaduste järgi.


Nahast ümbrised ja taskud tellimisel


Vaata, milliseid nahast esemeid meilt tellitud on – kindlasti saad nendest inspiratsiooni oma tellimusele!

Nahast võtmehoidjaid, telefonitaskuid ja vutlareid on võimalik ka tellida. Tellimisel saad valida nii mõõte, värvi kui ka näiteks kaunistuseks nahale voolitud pildi või mustri.

Järgnevatelt linkidelt leiad pildialbumid meie tehtud töödest, rohkem informatsiooni valikuvõimaluste kohta ning ka kirjavormi tellimiseks.

Käsitsi valmistatud nahkesemed. Nahakambris valmivad kõik esemed otsast lõpuni käsitööna, nii on käsitsi valmistatud ka iga viimanegi kui ese siin pildil.


Meile saab kirjutada: [email protected]


Ja meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn


Lehekülje sisukord