Sisukord

Nahast rahakotid, kaarditaskud ja kukrud

Ehtsast nahast käsitsi valmistatud rahakotid, kaarditaskud ja mündikukrud.
Siit saad osta kaua kestvaid ja kvaliteetseid taimpargitud nahast tooteid!

Nahast rahakotid, kaarditaskud ja kukrud – kohe saadaval

Siin on sellised nahast rahakotid, kaarditaskud ja mündikukrud mis on kohe riiulist võtta ning mis jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel.

show blocks helper

Hinnavahemik

Showing all 3 results

 • Nahast rahakott “Triibulised lohed valvavad”Nahast rahakotid kahe rahataskuga

  Rahakott “Triibulised lohed valvavad”

  80.00 
  Vaata lähemalt
 • Mündikukkur Mündikukrud seestpoolt. Taimpargitud nahk, vahatatud polüesterniit, metallist neet ja trukk. Käsitsi tehtud.

  Mündikukkur “Rebane”

  30.00 
  Vaata lähemalt
 • Klassikaline sinist värvi naiste rahakott nahale voolitud ja maalitud mustriga. Rahakott kinnitub pealt magnetlukuga. Kaunistuseks on nahale voolitud ja maalitud muster, mis Wanakuramuse enda mõeldud. Nahast rahakott on käsitsi valmistatud.Sinine käsitsi voolitud ja värviliseks maalitud mustriga klassikaline naiste rahakott - pilt rahakoti sisemusest. Sellel nahast rahakotil on kümme kaarditaskut, kaks vahet paberraha ja mõne väiksema eseme jaoks (ka telefon võib sinna mahtuda) ja mahukas münditasku.

  Sinine naiste rahakott “Päevalill”

  115.00 
  Vaata lähemalt

Tulenevalt töömeetoditest aga ei saa meil kahjuks olla väga suurt valikut kohe saadaval, valmis rahakotte, kaarditaskuid, kukruid. Et meie toodetest on saanud hinnatud kingitused ning tihti võib seda vaja minna väga kiiresti, siis püüame ikka alati tellimustööde kõrvalt ka Sahvrit täita – tihti on aga ostjad kiiremad kui meie jõuame varusid juurde teha. Juba valmis eseme saab kiiremini kätte aga tellimisel saad eseme kujundada oma maitse ja vajaduste järgi.


Nahast rahakotid, kaarditaskud ja kukrud tellimisel

Vaata, milliseid rahakotte, kaarditaskuid ja kukruid meilt tellitud on – kindlasti saad nendest inspiratsiooni oma tellimusele!

Rahakotte, kaarditaskuid ja mündikukruid on võimalik ka tellida. Tellimisel saad valida sobiva mahutavuse, värvi kui ka näiteks kaunistuseks nahale voolitud pildi või mustri.

Järgnevatelt linkidelt leiad pildialbumid meie tehtud töödest, rohkem informatsiooni valikuvõimaluste kohta ning ka kirjavormi tellimiseks.