Skip Navigation

Nahast rahakotid, kaarditaskud ja kukrud

Ehtsast nahast käsitsi valmistatud rahakotid, kaarditaskud ja mündikukrud.
Siit saad osta kaua kestvaid ja kvaliteetseid taimpargitud nahast tooteid!

Nahast rahakotid, kaarditaskud ja kukrud – kohe saadaval

Siin on sellised nahast rahakotid, kaarditaskud ja mündikukrud mis on kohe riiulist võtta ning mis jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel.

Showing all 3 results


Tulenevalt töömeetoditest aga ei saa meil kahjuks olla väga suurt valikut kohe saadaval, valmis rahakotte, kaarditaskuid, kukruid. Et meie toodetest on saanud hinnatud kingitused ning tihti võib seda vaja minna väga kiiresti, siis püüame ikka alati tellimustööde kõrvalt ka Sahvrit täita – tihti on aga ostjad kiiremad kui meie jõuame varusid juurde teha. Juba valmis eseme saab kiiremini kätte aga tellimisel saad eseme kujundada oma maitse ja vajaduste järgi.


Nahast rahakotid, kaarditaskud ja kukrud tellimisel

Vaata, milliseid rahakotte, kaarditaskuid ja kukruid meilt tellitud on – kindlasti saad nendest inspiratsiooni oma tellimusele!

Rahakotte, kaarditaskuid ja mündikukruid on võimalik ka tellida. Tellimisel saad valida sobiva mahutavuse, värvi kui ka näiteks kaunistuseks nahale voolitud pildi või mustri.

Järgnevatelt linkidelt leiad pildialbumid meie tehtud töödest, rohkem informatsiooni valikuvõimaluste kohta ning ka kirjavormi tellimiseks.

Käsitsi valmistatud nahkesemed. Nahakambris valmivad kõik esemed otsast lõpuni käsitööna, nii on käsitsi valmistatud ka iga viimanegi kui ese siin pildil.


Meile saab kirjutada: [email protected]


Ja meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn


Lehekülje sisukord