Vastused põletavatele küsimustele

Kuidas ostu kätte saab?

Wanakuramus kasutab tellimuste toimetamiseks pakiautomaati. Kui soovid mõnel muul viisil ostu kätte saada, siis palun kirjuta meile e-posti aadressil: wanakuramus@nahakamber.ee

Näiteks, asukoha sobivusel võid ise ostule järele tulla ning aeg ajalt on meil ka pealinna asja.

Kui kiiresti paki kätte saab?

Üldiselt postipaki liikumise kiirusel. Wanakuramus viib paki posti kohe, kui kõik andmed on olemas ja tasu kah käes! Seega võid laias lastus arvestada paari päevaga – olenevalt ostu sooritamise ajast ning pakkikappide tühjendamisest ja täitmisest – on raske täpsem olla.

Kui oleme kokku leppinud mõne teise viisi, siis kehtib meie vaheline teistsugune kokkulepe muidugi.

Kuidas saata üllatuspakki, kingitust?

Tellimuse vormistamisel on võimalik vormil aktiveerida (Lisainfo välja kohal) teine tulp lahtreid, kuhu saab märkida paki saaja andmed. Sedasi saabuvad kõik tellimusega seonduvad informatiivsed kirjad Sinu (ostja) e-postile ning paki saaja ei aima ette mitte midagi.
Ja seejärel polegi muud, kui tuleb ootama hakata, et mida küll sõber nüüd sellise krutski peale teeb!?

Kuidas Wanakuramusele tasuda?

Tellimuse vormistamise viimases etpis saab valida kahe makseviisi vahel – pangaülekanne või PayPal makse. Kui oled sobiva valiku teinud, siis on edasine veidi erinev.

PayPal-i juhul satud järgmiseks teenusepakkuja lehele, kus samm sammult juhendatakse makse sooritamist.

Pangaülekande juhul avaneb järgmine leht, millisel on täpselt märgitud kõik andmed tehingu sooritamiseks. Samad andmed saadetakse sel hetkel varuks ka Sinu märgitud e-posti aadressile.

Wanakuramus eelistab pangaülekannet. Aga noh, olgu valik kah.

Kas seda teist värvi või teise pildiga ka on?

Enamus meie töödest ongi tellimustööd ning hea meelega valmistame Sulle meelepärase eseme. Saada meile kiri, täpsusta oma soove ning kui oleme kokkuleppele jõudnud, hakkamegi tööle.

Mis koht see Wanakuramuse Sahver on?

Wanakuramuse Sahvris on müügil need esemed, mis me tellimuste kõrvalt vahel ikka lisaks valmistada jõuame. Osta ehtsast nahast ilusaid käsitsi valmistatud esemeid siit.


Kui Sa Sahvri riiulitelt sobivat nahast toodet ei leia, siis soovid ehk lähemalt uurida tellimustööde kohta.

Kasuta meie oskuseid

Kuidas tellida nahatöid?

Kõige parem alustuspunkt on vast see leht, millisel avaneb vaade kõikidele peamistele nahakauba liikidele, mida me valmistanud oleme.

Vaata pilte fotoalbumitest ning loe kirjeldusi valikuvõimaluste ja valmistamisse puutuvate detailide kohta.

Igal lehel leiad muu hulgas ka kirjavormi, mille kõrval on väike küsimustik, et saaksid esiteks kõige olulisemad detailid üles märkida.