Erinevad nahast rihmad ja komplektid

Meil on mõnelgi korral ette tulnud, et tellija saadab mõõdud ja soovib rihmasid. Alati ei õnnestugi ka teada saada, et milliseks otstarbeks need täpselt on aga vahest jälle on üsna selge ka.

Kirjuta meile oma soovist, milliseid nahkrihmasid vajad ning meie valmistame need Sulle!

Kuidas tellida?

Saada meile kiri ning kirjelda, milliseid nahkrihmasid soovid tellida. Edasises kirjavahetuses selgitame välja kõik üksikasjad, mida meil tööks tarvis on.

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Lisaks nahkrihmadele

  Fotode hulgast leiad pildid nahkrihmade komplektist Roorkhee toolile. Kui soovid, pakume Sulle hea meelega sellise tooli jaoks tervet komplekti.

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Nahkrihmade valmistamiseks kasutame taimpargitud nahka, mille paksuse valime vastavalt otstarbele või näidisele. Nõnda saame valmistada nii väikeseid ja kergemaid kui ka väga tugevaid ja vastupidavaid rihmasid.

  Enamasti on nahkrihma otsas ka ikka pannal. Kasutame tugevaid ja vastupidavaid pandlaid, mis sealjuures oma silma järgi oleme valinud ka nii, et kena ka oleks.

  Värvivalikus on meil mitmeid ilusaid toone ning kõikidele ja kõiksugustele rihmadele on võimali kkaunistuseks voolida kas mõnda märgikest, pilti või mustrikirja.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.

  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.

  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.