Erinevad nahast rihmad ja komplektid

Meil on mõnelgi korral ette tulnud, et tellija saadab mõõdud ja soovib rihmasid. Alati ei õnnestugi ka teada saada, et milliseks otstarbeks need täpselt on aga vahest jälle on üsna selge ka.

Kui soovid tellida nahast rihmasid mingisuguseks erinevaks otstarbeks, kui siin muidu üksikasjalikult nimetatud on, siis kirjuta meile!

Kuidas tellida?

Saada meile kiri ning kirjelda, milliseid nahkrihmasid soovid tellida. Edasises kirjavahetuses selgitame välja kõik üksikasjad, mida meil tööks tarvis on.

Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Nahkrihmade valmistamiseks kasutame taimpargitud nahka, mille paksuse valime vastavalt otstarbele või näidisele. Nõnda saame valmistada nii väikeseid ja kergemaid kui ka väga tugevaid ja vastupidavaid rihmasid.

Enamasti on nahkrihma otsas ka ikka pannal. Kasutame tugevaid ja vastupidavaid pandlaid, mis sealjuures oma silma järgi oleme valinud ka nii, et kena ka oleks.

Värvivalikus on meil mitmeid ilusaid toone ning kõikidele ja kõiksugustele rihmadele on võimali kkaunistusek voolida kas mõnda märgikest, pilti või mustrikirja.

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Erinevad nahast rihmad ja komplektid”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga