Eriotstarbelised nahast kotid

Nahast valmistatud eriotstarbeline õlakott on valmistatud mingisuguste kindlate esemete mahutamiseks.

Siin sobib näitena nimetada mingisuguseid erilisi töövahendeid või hobivarustust. Et kotis valitseks kord ning sul oleks oma varustusest suurepärane ülevaade, siis saab õlakoti valmistada selliselt, et kõigele on oma kindel koht ja hoiupaik.

Vaata kindlasti fotosid – piltide all on täpsemalt kirjeldatud koti mõõtmeid ning muid iseärasusi.

Nahast koti tellimine

Nahast õlakott valmib kokku lepitud mõõdu, mahutavuse ja tegumoega. Hind saab kokku materjali kulust ja töömahust ning sestap ei ole võimalik meil kindlat hinda siin nimetada. Kirjuta meile algatuseks ülevaade oma soovidest. Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab mõned olulisemad otsused kirja panna:

 • Kirjelda meile, mida soovid kotis hoiustada? Missuguseid esemeid on tarvis mahutada? Sedasi saame paremini kaasa mõelda.
 • Kui sul on kindel ettekujutus, kuidas esemed peaks olema paigutatud (võib olla tingitud nende kasutustihedusest näiteks), siis kirjelda meile seda. Võid kirjale lisada ka lihtsa joonise jutu ilmestamiseks (tõesti väga lihtne joonis sobib väga hästi).
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas soovid kotti nahkpõimega või õmblustega?
 • Kas voolime kotile ka mõne pildi või mustrikirja (see võib olla pea ükskõik milline kujutis – väikesest märgikesest avara loodusvaateni)?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  Kategooria:
  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame oma töödeks ainult taimpargitud nahka.
  Ka õmblused on Wanakuramuse juures käsitsi tehtavad tööd. Selleks kasutame tugevat vahatatud niiti.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.

  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.

  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.