Jõuluvana vöö

Nahast käsitsi valmistatud nahkvöö Jõuluvanale.

Nahkvöö pildil on 9cm lai ning ca 150cm pikk. Kaunistuseks on sel nahale käsitsi voolitud lumehelbekesed.
Tellimisel saad valida sobiva laiuse ja pikkuse ning samuti, et kas soovid, et vöö oleks kaunistatud mõndade toredate talviste motiividega.

Kahtlemata on jõuluvana vööle tarvis ka sobivat pannalt. Pildil on pannal tellija enda hangitud ning vöö on selle mõõtmetele vastavalt valmistatud.
Aga sobiva pandla leiame ka ise ning kui tellid aegsasti, siis võib olla ka võimalik kokkuleppele saada ehtekunstnikuga, mis juhul saad enda uhkele vööle kindlasti väga erilise pandla.

Pildil on tumepruun nahkvöö – aga meil on mitmeid ilusaid värve, milliste seast valida.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Kuidas tellida?

Jõuluvana vöö tellimisel on Sul kindlasti mitmeid erisoove. Sestap palume Sul algatuseks meile kirjutada, millist vööd soovid. Edasises kirjavahetuses lepime kokku nii mustrikirjade, mõõtude, pandla ja värvi osas.

 • Millisele vööümbermõõdule Jõuluvana vööd soovid?
 • Kui lai vöö olema peaks? Kui Sul on endal pannal, siis kirjuta meile kui lai vöö pandla vahele mahub ning lisa võimalusel ka pilt.
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas soovid, et vöö oleks kaunistatud mõne pildikese või mustrikirjaga?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Jõuluvana vöö valmib korralikust paksust taimparknahast ning on igati korrektselt viimistletud.

  Kui Sul on endal uhke pannal olemas, millisel mingisugused mustrikirjad peal, siis on võimalik vöö kirjamisel lähtuda pandlast ning sedasi saame kokku hästi sobiva koosluse.

  Kui soovid vöö juurde ka vöökotti, siis hea meelega valmistame ka Jõuluvanale vöökomplekti.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.