Kirjatud kitsas nahkvöö

Käsitsi voolitud piltide ja mustrikirjadega nahkvöö.

Kitsale vööle on võimalik selliseid ornamentaalseid pilte ikka voolida (nagu näiteks vöökirjad). Aga tihti tuleb neid vastavalt vöö mõõdule natuke kohandada.
Seevastu looma, linnu ja muude piltidega aga kahjuks ei pruugi see õnnestuda, kuna kitsama rihma peal on ruumi nii vähe, et ei mahu enam tööriistadega kujutist hästi esile tooma.

Kuidas tellida?

Et töö teostatavuses veenduda, peame sellise soovi juhul enne natuke põhjalikumalt pilte ja mustrikirju uurima. Kindlasti leiame Sulle meeldiva lahenduse!

Palume algatuseks Sul meile kirjutada millist vööd täpsemalt soovid. Siin on väike küsimustik, mis aitab esiotsa olulisema kirja saada:

 • Millisele vööümbermõõdule vööd soovid?
 • Kui lai vöö olema peaks?
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Millist mustrikirja või pilti vööle soovid ning millises ulatuses (terve vöö, pooles ulatuses, vöö otsale)?
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Wanakuramuse nahkvööd on kõik käsitsi valmistatud, paksust taimpargitud nahast.

Mõõdud ning värv saavad paika tellija soovi järgi. Nahast vöörihmal saab olema kaks vööaasa – üks pandla taga kohe ning teine liikuv aas, mille saab sobivasse kohta paigutada rihma otsa kinnitamiseks.

Kasutame korralikke ja viisakaid metallpandlaid.

Nahkihmade- vööde valmistamise kohta:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Kirjatud kitsas nahkvöö”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga