Kirjatud kitsas nahkvöö

Alates: 85 

Käsitsi voolitud mustrikirjadega nahkvöö.

Kitsale vööle on võimalik selliseid ornamentaalseid pilte ikka voolida (nagu näiteks vöökirjad). Aga tihti tuleb neid vastavalt vöö mõõdule natuke kohandada, et mahuksime ikka soovitava selgelt ja kenasti välja voolima ning ei lõikaks naha pinda liiga puruks. Kõik üksikasjad selgitame välja sooviavaldusele järgnevas kirjavahetuses.

Kitsale vööle aga ei saa kindlasti mahutada näiteks looma või linnu pilte ega loodusvaateid. Siinjuures soovitame juurde vaadata ka fotosid meie valmistatud kirjatud käeehetest, mis laiuse poolest tihti üsna samasse mõõtu jäävad ning nendel esitatud mustrikirjad on kõik kindlasti võimalikud ka kitsastel vöödel.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Kitsa nahkvöö tellimine

Kasuta järgnevat tellimisvormi või kirjuta meile oma soovidest.

Puhasta
  Lähtesta valikud
 • Millisele vööümbermõõdule peab vöö sobima?
  Näiteks: 78-88cm või 102cm.
 • Kirjelda, kuidas soovid, et vöö kirjatud saaks. Võid lisada ka linke.


  Fail või pilt, mis kirjeldab Sinu soovi.


 • Vali meeldiv värv.


Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Wanakuramuse nahkvööd on kõik käsitsi valmistatud, paksust taimpargitud nahast.

Mõõdud ning värv saavad paika tellija soovi järgi. Nahast vöörihmal saab olema kaks vööaasa – üks pandla taga kohe ning teine liikuv aas, mille saab sobivasse kohta paigutada rihma otsa kinnitamiseks.

Kasutame korralikke ja viisakaid metallpandlaid.


Nahatööde tellimine

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove.
Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.