Must nahkvöö

Hind vastavalt tellimusele

Käsitsi valmistatud ehtsast nahast musta värvi nahkvööd.

Nahast vööd on valmistatud korralikust paksust taimparknahast. Need on korrektselt viimistletud ning sobivad seega nii vaba-aja rõivastega kui ka ametlikumal või pidulikumal juhul kanda.

Vöörihmad on kahe vööaasaga. Üks nendest kinnitatud kohe pandla taha ning teine vööl liikuv, et rihma ots vajadusel eraldi veel kinnitada.

Kasutame korralikke, tugevaid ning viisaka väljanägemisega metallpandlaid.

Valmis toodete hulgas on meil täna kahes laiuses musti nahkvöid – 35mm ja 40mm. Vööd on erineva pikkusega ning seega erinevatele vööümbermõõtudele. Pandla vastusaugud on vöödel 2cm vahemaaga.

Kui siin sobivat mõõtu ei ole, siis palun telli julgesti!

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Kõik meie tööd on otsast lõpuni käsitsi tehtud.

Taimparknahk ja muud materjalid

Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

Tellimustööde teostamisest

Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…