Nahast kaelakott

Kaelas kantav kerge nahast kott – käsitsi tehtud, taimparknahast.

Kerged nahast kotid, mis sobivad mõndade pisiesemete kaasas kandmiseks. Kotti mahub mõnusasti nii telefon, võtmed, sularaha ja dokumendid. Sobib hästi reisil või tegusatel päevadel Sulle abiliseks .

Et saaksid kõik esemed, mida tarvis mugavasti mahutada, selleks anna meile teada, millist kotti soovid. Võid otsustada mõne siin esitletud foto järgi aga võid ka ise välja mõelda, missugune oleks sobivaim.

Vaata veel lisaks väikese nahast koti valmistamise kohta.

Kaelakoti tellimine

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõne soovi kirja panna:

 • Millised peaks olema Sinu uue kaelakoti mõõdud?
 • Kas soovid taskute kinnituseks lukke või mõnda muud varianti?
 • Kas soovid rihmale ka pannalt, et selle pikkust veidi muuta saaksid?
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas voolime kaelakotile ka mõne pildi või mustri?
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Nahast koti meisterdame kokku lepitud mõõdu ja tegumoe järgi.
Hea on, kui mõtled valmis, mida sinna täpsemalt mahutada soovid. Selle järgi saame kokku arvestada mitut taskut vaja on ning millised saavad olema koti üldmõõdud.
Me lõikame kõik nahast osised välja käsitsi ning sedasi ei ole meil ühegi eseme valmistamiseks mingisuguseid piiranguid ei kuju ega mõõdu osas.

Kaelakoti rihma saab teha väikese metallpandla abil reguleeritava pikkusega aga võime kokku leppida ka kindla rihma pikkuse (siis on rihm ühes tükis).

Kinnisteks on pakkuda nii lukke, pistlukke, magneteid kui metallnuppe. Samuti saab kasutada ka rihma ja aasa kombinatsiooni koti suu sulgemiseks.

Värvid ja nahale voolitud pildid

Kaunistuseks pakume nahale käsitsi voolitud pilte, mustreid, märgikesi ja/või initsiaale. Pilt võib olla pea ükskõik missugune Sulle meeldib. Kui Sul aga parasjagu ühtegi kindlat meelel pole, siis võid otsustamise jätta ka Wanakuramusele ning nimetada vaid mõne elemendi juhtnööriks, mida mustrist/pildilt kindlasti leida sooviksid.

Meil on mitmeid ilusaid värve, kindlasti leidub Sullegi meelepärane! Kõik nahast kotid saavad lisaks alati õlitatud töö käigus ning pärast värvimist kaetud ka spetsiaalse ilmastikukindlust lisava määrdega, kõige lõpuks ka vahatatud.

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast kaelakott”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…