Nahast kahepoolne kaarditasku seitsme taskuga

Alates 40

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud kaarditasku.

Sellel kaarditaskul on kummalgi küljel kaks väiksemat taskut ning üks sügavam keskel.

Selline mõõt mahub parasjagu pihku ning võib olla on just parim hoiupaik Sinu enim kasutatavatele kaartidele. Keskmine tasku jääb just sellisesse mõõtu, et seda võib kasutada kas veel mõndade kaartide jaoks, sularaha jaoks või näiteks võtme pistmiseks.

Vaata, mis teemadel me oleme veel kirjutanud kaarditaskute valmistamisest

Nahast kaarditasku tellimine

Värvivalik
Kohatäide
Kas soovid ka taskule voolitud pilti kaunstuseks?
Kohatäide

Saadaval järeltellimusega

Kui tellid voolitud pildiga nahast eseme, siis siin saad täpsustada oma soove.
Product total
Options total
Grand total
Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Sellisele kaarditaskule ei ole mõtekas teha üle seitsme tasku. Seda seetõttu, et kaardid on jäigad ning need toestavad ka nahast tasku külgi. Mida rohkem kaarte külgedel ülestikku on, seda jäigemaks tasku küljed muutuvad ning siis on keskmisesse taskusse väga ebamugav ligi pääseda. Nahk muutub aja ja kasutusega küll pehmemaks ja elastsemaks aga plastikkaardid mitte.

Kõik meie tööd on otsast lõpuni käsitsi tehtud – ka Sinu tellitud kaarditasku valmib ehtsast nahast ja käsitsi.
Õmblusteks kasutame tugevat vahatatud niiti. Ka õmblustööd on Nahakambris käsitöö.
Kaarditasku saab korralikult viimistletud ning on valmistatud pikalt teenima!

Nahast kaarditaskute valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel


Nahatööde tellimisest

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove. Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast kahepoolne kaarditasku seitsme taskuga”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga