Nahast karbid ja taskud

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud karbid ja taskud.

Need karbid on üleni nahast – see tähendab, et nende ülesehituses ei ole toestuseks kasutatud mingisuguseid muid materjale.

Kaanega nahast karp on omadustelt pehmem lahendus. See kaitseb esemeid küll päikesevalguse, tolmu, kergemate torgete ja muljumiste eest, kuid väga äärmuslikke painutamsi, juhuslikku peale istumist või muud taolist ta ei talu. Karp ei kannata ka ise raskust, mis tähendab, et tema otsa midagi rasket omakorda ei tasu panna.

Nahast märgvormitud tasku on samuti ilma mingisuguste toestusteta seestpoolt. Selline tasku on mõnevõrra jäigem kui eelmainitud karp, sest sellise kuju saame me märgvormimise teel ning järgnevalt on nahk ka kergelt ahjus üle “küpsetatud”. See kõik muudab naha jäigemaks. Selline karp talub torget ja muljumist veidi paremini kuid endiselt ei ole ta muidugi kuulikindel.
Sellise karbikese kinniseks võib olla magnet või trukk.

Karpide mõõtudel ei ole mingisugust piirangut – selline karp võib olla ka üsna suure mõõduga. Kas see sobivaim valik on, selle peab otsustama sisu järgi, et mida plaanid selles hoiustada ning ka kasutuse järgi, et kas karbiga on ka mugav toimetada.

Vaata karpide valmistamise kohta lisaks

Nahast karbi tellimine

Nahast karp valmib mõõdu ja väljanägemise poolest kokkuleppe järgi. Lisaks soovime Sinuga läbi arutada ka võimalikud karbile voolitavad pildid ja mustrikirjad. Sestap on parim, kui algatuseks kirjutad meile oma soovidest.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esialgu peamise kirja panna:

 • Millises mõõdus karpi soovid?
 • Kas eelistad kanega karpi või märgvormitud taskut?
 • Milline värv Sulle meeldib?
 • Kas soovid karbile kaunistuseks ka mingisugust käsitsi voolitud pilti või kirja?
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame oma töödeks taimpargitud nahka.

Nahast karpide valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast karbid ja taskud”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga