Nahast kergem ja väiksem portfell

Need portfellid sobivad hästi, kui esemeid nii väga palju ei olegi, kuid sülearvutit või mõnda suuremat mappi tahaks ikkagi mahutada.

Kotis on selleks piisavalt ruumi ning sinna kõrvale mahub vahvasti ka kõik juurde kuuluv vajalik.

Sellise portfelli saab teha kas ainult ühe suurema sahtliga või näiteks kahega. Nii mahutab see lisaks sülearvutile ka vajadusel mappe või dokumente. Mitmel juhul on meil kotile lisatud ka kitsamaid ja väiksemaid taskuid – nii leiab koha ka telefon, võtmekimp, rahakott.

Loe veel lisaks selle portfelli omaduste kohta

Portfelli tellimine

Portfelli tellimisel lepime kokku Sulle sobivates mõõtudes, taskute arvus ning kõiges muus, mida arvad, et Sinu portfellile oleks vaja lisada.

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esiotsa olulisema kirja:

 • Mis võiks olla kõige suurem ese, mida kindlasti kotti panna soovid? Sellest saavad selgeks portfelli üldmõõdud.
 • Kirjuta meile, millist portfelli soovid. Näiteks – palju sel taskuid olla võiks ning mis sinna veel kindlasti mahtuma peaks?
 • Kas teeme portfellile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eeelistad?
 • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
 • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
 • Milline värv sulle meeldiks?
Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Väiksem portfell on siiski ka tugev kaaslane

Nimetusest ei tasu arvata, et need mõõdult vähemad portfellid kuidagi alla jääks mahukatele või mitmete taskutega portfellidele. Nagu kõik teised esemed, on need portfellid siin valmistatud täisnahast, kokku õmmeldud väga tugeva vahatatud niidiga ning ülesehituses oleme järginud täpselt sama rangelt enda jaoks elementaarset – kott ei tohi kunagi olla nõrgem, kui sinna sisu laduda saab.

Portfellidel on tugev ning mõistlikult kotile kinnitatud õlarihm. See tõstab portfelli külgedelt. Rihma vastusteks on portfelli külge needitud metallist aasad. Rihm on piisavalt lai, et mitte kandjat õlast soonida ning selle kindlustuseks saame portfelli rihmale soovi korral lisada ka pehmendust pakkuva klapi. Portfelli võib julgesti ka sangast haarata.

Portfelli mõõtudest

Portfelli tellimisel lepime kokku Sulle sobivates mõõtudes.
Nagu ka teised – need suuremad ja mahukamad portfellid – on nende portfellide laius ikka küündinud nii 40, kõrgus 30cm-ni. Nendel kottidel on aga alati võrdlemisi kitsad küljed – mõeldud parasjagu mappi ja arvutit paigal hoidma, et asjad kotis hirmsasti loksuma ei kipuks. Portfelli sisemised seinad aga on vabad lisamaks vajalikke taskuid.

Nahast portfellide valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast kergem ja väiksem portfell”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga