Nahast kergem ja väiksem portfell

Need portfellid sobivad hästi, kui esemeid nii väga palju ei olegi, kuid sülearvutit või mõnda suuremat mappi tahaks ikkagi mahutada.

Kotis on selleks piisavalt ruumi ning sinna kõrvale mahub vahvasti ka kõik juurde kuuluv vajalik.

Sellise portfelli saab teha kas ainult ühe suurema sahtliga või näiteks kahega. Nii mahutab see lisaks sülearvutile ka vajadusel mappe või dokumente. Mitmel juhul on meil kotile lisatud ka kitsamaid ja väiksemaid taskuid – nii leiab koha ka telefon, võtmekimp, rahakott.

Loe veel lisaks selle portfelli omaduste kohta

Portfelli tellimine

Portfelli tellimisel lepime kokku Sulle sobivates mõõtudes, taskute arvus ning kõiges muus, mida arvad, et Sinu portfellile oleks vaja lisada.

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esiotsa olulisema kirja:

 • Mis võiks olla kõige suurem ese, mida kindlasti kotti panna soovid? Sellest saavad selgeks portfelli üldmõõdud.
 • Kirjuta meile, millist portfelli soovid. Näiteks – palju sel taskuid olla võiks ning mis sinna veel kindlasti mahtuma peaks?
 • Kas teeme portfellile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eeelistad?
 • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
 • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
 • Milline värv sulle meeldiks?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Kategooria:
  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Väiksem portfell on siiski ka tugev kaaslane

  Nimetusest ei tasu arvata, et need mõõdult vähemad portfellid kuidagi alla jääks mahukatele või mitmete taskutega portfellidele. Nagu kõik teised esemed, on need portfellid siin valmistatud täisnahast, kokku õmmeldud väga tugeva vahatatud niidiga ning ülesehituses oleme järginud täpselt sama rangelt enda jaoks elementaarset – kott ei tohi kunagi olla nõrgem, kui sinna sisu laduda saab.

  Portfellidel on tugev ning mõistlikult kotile kinnitatud õlarihm. See tõstab portfelli külgedelt. Rihma vastusteks on portfelli külge needitud metallist aasad. Rihm on piisavalt lai, et mitte kandjat õlast soonida ning selle kindlustuseks saame portfelli rihmale soovi korral lisada ka pehmendust pakkuva klapi. Portfelli võib julgesti ka sangast haarata.

  Portfelli mõõtudest

  Portfelli tellimisel lepime kokku Sulle sobivates mõõtudes.
  Nagu ka teised – need suuremad ja mahukamad portfellid – on nende portfellide laius ikka küündinud nii 40, kõrgus 30cm-ni. Nendel kottidel on aga alati võrdlemisi kitsad küljed – mõeldud parasjagu mappi ja arvutit paigal hoidma, et asjad kotis hirmsasti loksuma ei kipuks. Portfelli sisemised seinad aga on vabad lisamaks vajalikke taskuid.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…