Nahast kotike metallklambriga

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud kotikesed.

Nahast kott kinnitub pealt metallist klambriga. Kott on valmistatud eesmärgipäraselt – sellesse mahub nii pikk ja peenike kui ka lühike ja jämedam sigaretipakk ja välgumihkel selle kõrvale. Aga see oli selline tellimustöö ning kotti võib valmistada ka millegi muu hoiustamiseks.

Sarnaseid kotte saab tellida ka teistsuguses mõõdus, teist värvi ja ka nahale voolitud mustrikirja või pildiga. Kotile on võimalik ka väike kerge rihmake lisada.

Nahast väikese koti tellimine

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõne soovi kirja panna:

 • Milliste mõõtmetega on see miski, mida sa soovid kotti mahutada?
 • Kas soovid kotile ka rihma? Kui pikk see olla võiks?
 • Mis värv Sulle meeldiks?
 • Kas voolime kotile ka midagi ilusat?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Kategooria:
  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik oma tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks taimpargitud nahka.
  Õmblusteks kasutame väga tugevat vahatatud niiti – ka õmblustööd on nahakambris käsitsi tehtavad tööd.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…