Nahast kott telefonile

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud telefonikotid.

Telefonikotti ja taskut eristame me selle võrra, et tasku on pealt lahtine aga kott on pealt klapiga. Lisaks saab kotile tellida ka mõne rihmakese, millega seda kas kaelas või randmel kanda. Telefonikotile on ka hõlpsam lisada igasuguseid taskuid, sest kott ei pruugi olla nii tihedasti telefoni mõõdu järgi tehtud.

Klapi sulgemiseks on kasutada metallist nuppe, pandlaid, magneteid, pistlukke, rihma ja aasaga kinnist. Eks kinnise valik peab sõltuma ka kasutuskeskkonnast, et telefon kotist näiteks jooksu pealt ei pudeneks.

Telefonikoti tellimine

Nahast kott telefonile valmib kokku lepitud mõõdus ja tegumoega.

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõne soovi kirja panna:

 • Millisele telefonile kotti soovid?
 • Kas sellel peaks olema veel taskuid (kaarditaskuid)?
 • Millist kinnist eelistad?
 • Kas soovid ka mõnda rihmakest lisaks?
 • Mis värv Sulle meeldiks?
 • Kas voolime kaantele ka mõne mustrikirja või pildi?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik oma tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks taimpargitud nahka.
  Õmblusteks kasutame väga tugevat vahatatud niiti – ka õmblustööd on nahakambris käsitsi tehtavad tööd.

  Selle õlitatud viimistlusega vööl kantava telefonikoti tegin ma omale kunagi esimeste asjade seas, mis me valmistasime. Siis ma käisin veel teiste juurde palgatööle päevasel ajal ja õhtul, kui koju jõudsin hakkasin nahatööd tegema. Aga päevasel ajal palgatööl oli selline kott väga mugav – tegin talle nii pika rihma, et sain kas kaks korda ümber piha selle tõmmata või samas ka üle õla kanda. Kott on mul siiani alles aga ma ei kasuta seda enam praegu, sest nüüd mul on teine vöökott, kuhu mahub kõik see kraam, mida ma pidevalt kaasas kanda tahan.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…