Nahast malelaud

Malelaud on valmistatud kahest kihist paksust taimpargitud nahast – malelaua mõlemal poolel on väljapool naha sile pool. Kaks kihti nahka on omavahel ühendatud liimi ning lisaks ka kolmekordse nahkpõimega.

Pildil nähtava malelaua mõõdud on umbes 60x60cm. Laua tähistused on nahale käsitsi voolitud ning siis ka maalitud.

Malelauda saab tellida omale meelepärases mõõdus, valikus on mitmeid värve.
Nahkpõime asemel on võimalik kasutada ka õmbluseid.

Ka kõik teised mängulaua soovid on teretulnud.

Telli nahatööd Wanakuramuselt

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

   

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.