Nahast matkavöö komplekt

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud vöökomplekt.

Matkavöö komplekt nendel fotodel koosneb nahast vöörihmast ning tellija kirjelduse järgi valmistatud erinevatest vöökottidest ja riputusaasadest.

Pildid illustreerivad hästi erinevaid võimalusi, mida pakkuda saame. Nii on vöökomplektis kaks erinevas mõõdus ja erineva kinnisega vöökotti – vastavale esemele sobivas mõõdus kott.
Veel on komplektis mitu D-aasa ja karabiiniga vööaasa. D-aasaga vöösid sobivad hästi, kui soovid riputada vööle midagi, millel on karabiin juba küljes ning lisaks võimaldavad need erinevaid esemeid ka vööle siduda. Karabiini külge saab riputada selliseid esemeid, mis on aasaga.

Kuidas sarnast vöökomplekti tellida?

Saada meile kiri ning kirjelda, millist vöökomplekti soovid tellida. Edasises kirjavahetuses selgitame välja kõik üksikasjad, mida meil tööks tarvis on.

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esialgu olulise kirja saada:

 • Millisele vööümbermõõdule vööd soovid?
 • Kui lai vöö olla võiks?
 • Kas soovid vööle metallööse või riputusaasasid? Kumbki ei ole kohustuslik.
 • Mitut vöökotti või pauna oma komplektile soovid? Millistes mõõtudes need olema peavad?
 • Kas Sulle meeldiks kui need ripuvad veidi vöölt nagu piltidel näha või et need oleks pigem vööga kohakuti?
 • Milliseid kinniseid eelistad vöökottidele?
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas voolime vöökomplektile ka mõne pildi, mustri või nimetähed, märgikese?
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Nahast vöökomplekti valmistame otsast lõpuni käsitsi ehtsast taimpargitud nahast.
Seetõttu ei ole meil ka mingisuguseid piiranguid ei sisu ega vormi osas. Kui Sulle on tarvis oma vöökomplektile mitut erinevas mõõdus väikest pauna erinevate tööriistade jaoks, siis nii me nad ka teeme. Võimalikud on igasugused erinevad riputusaasad – anna ainult teada, mida soovid.

Kaunistuseks pakume nahale käsitsi voolitud pilte ja mustrikirju. Ka need võid ise välja valida. Kui soovid, võid otsustamise ka Wanakuramusele jätta aga sel juhul ootame Sinult vihjet, et millest kinni hakata (kas mõni märgike, stiil, meelelaad vmt).

Vöökomplekti valmistamiseks kasutame taimpargitud nahale lisaks ka metallosiseid (needid, pandlad, trukid, aasad). Kõik õmblused teeme tugeva vahatatud niidiga, mida käte vahel puruks tõmmata ei saa. Ka õmblustööd on Nahakambris käsitöö.

Nahkihmade- vööde valmistamise kohta:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast matkavöö komplekt”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga