Nahast mõõgatupp

Mõõgatupp valmib taimpargitud täisnahast täpselt mõõga tera, kuju, mõõtu ja raskust arvesse võttes.
Mõõgatupe valmistame käsitsi ning võimalikud on igasugused Sulle meelepärased mudelid. Valida saab muidugi ka värvi ning kaunistuseks mõne nahale voolitud märgikese või mustri.

Pildil olev mõõgatupp on koos õlarihmaga, mis kinnitub mõõgatupele kahe teineteisest eemal asetseva aasaga.

Kuidas tellida mõõgale tuppe?

Mõõgatupe jaoks on tarvis, et saadad meile mõõga, millele tuppe soovid.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta


Kui Sa sellega päri oled, siis järgmiseks palun saada meile algatuseks kiri, et saaksime tellimuse asjus kokku leppida.

 • Kirjuta meile, millist mõõgatuppe soovid ning lisa nii palju detaile, kui Sulle esiotsa pähe tuleb. Võid jutu ilmestamiseks kaasa panna kirjaga ka mõne pildi või joonise.
  Kui meil on esialgne ülevaade soovidest, on meil võimalik paremini kaasa mõelda ja sobivamaid lahendusi pakkuda.
 • Milline värv Sulle meeldiks?
 • Kas soovid, et mõõgatupele oleks midagi ka kaunistuseks voolitud?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud mõõgatupp.

  Mõõgatupe valmistamiseks on meil aga tarvis ka mõõka, millele tuppe soovitakse. Töö käigus on tarvis teha mitmeid mõõtmisi ning ilma mõõgata ei ole meil kuidagi võimalik vajalikke dimensioone paika saada. Ilma õigete mõõtmeteta aga ei saa tupp hästi istuv ja korralik. Kinnitame, et Sinu mõõk on meil hästi hoitud ning töö käigus ei saa see kuidagi viga.

  Arvatavalt mõõk pakiautomaati ei mahu ning sel juhul võib selle saata kas postipaki või kulleriga, lähema kandi rahvas võib oma mõõga ise kohale tuua ning asukohtade sobivusel võib olla võimalik ka kohtumine mujal – küsi järele!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.