Nahast padrunisalve tasku

Taimpargitud täisnahast salvetasku.

Pildil olevad salvetaskud on vormitud täpselt salve järgi. Märgvormimiseks kastame naha läbimärjaks ja venitame vormi saamiseks hoolikalt kilesse mässitud salve ümber. Kui nahk kuivab, siis muutub see kõvemaks ja jääb vormi hoidma. Teine kord tuleb märgvormitud ese ahjus veidi üle kuumutada, et selle pind veelgi kõvem saaks.

Võimalikud on ka teistsugused mudelid ning ka vöökott salvedele.

Salvetasku tellimine

Kui soovid sarnast salvetaskut, siis on tarvis, et saadad meile salve, millisele taskut soovid. Seda seetõttu, et ilma konkreetse salve mõõduta ei saa täpset taskut vormida ning salv ei hakka siis taskus korralikult püsima. Sinu salv saab meil hästi hoitud ning ei saa viga vormimise ajal.

Kui soovid hoopis vöökotti salvedele, siis piisab ka salve mõõtmetest. Sel juhul kirjuta meile veel ka, milline kott olla võiks ning mitut salve mahutama peaks.

Nii salvetaskule kui kotile pakume kaunistuseks käsitsi voolitud mustreid ja märgikesi, pakkuda on erinevaid värve!

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka.
  Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud salvetasku.

  Kasutame õmblusteks tugevat vahatatud niiti ning kasutada on igasuguseid metallosiseid mida nii salvetasku kui vöökoti valmistamisel tarvis võib minna.
  Üksikasjad lepime kokku kirjavahetuses – selgeks saavad nii mõõtmed kui tegumood nahast esemele!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.

  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.

  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.