Nahast piibu ja tubakakott

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud kotid tubaka ja tarvilise kraami hoiustamiseks.

Mõlemad piltidel olevad kotid on valmistatud selleks, et ühte kohta kokku paigutada piip, tubakas ja muu juurde kuuluv asjakohane kraam.

Selliseks otstarbeks saab tellida meeldivate parameetritega pauna või koti. Kõik üksikasjad lepime kokku – meil ei ole mingisuguseid piiranguid koti ülesehituse või suuruse osas.

Teame, et tubakakotte on ka selliseid kokku rullitavaid pehmemast nahast variante ning ka sarnase töö vastu ei ole meil midagi – küsi julgesti järele!

Nahast piibu ja tubakakoti tellimine

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõne soovi kirja panna:

 • Kirjelda, millist tubakakotti soovid tellida?
 • Milliste mõõtmetega on esemed, mida soovid kotti mahutada?
 • Mis värv Sulle meeldiks?
 • Kas voolime kotile ka midagi ilusat?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik oma tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks taimpargitud nahka.
  Õmblusteks kasutame väga tugevat vahatatud niiti – ka õmblustööd on nahakambris käsitsi tehtavad tööd.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…