Nahast plaadiümbris vinüülplaatidele

Taimparknahast käsitsi valmistatud plaadiümbris vinüülplaatidele.

Piltidel on selline nahast plaadiümbris, mis seestpoolt on toestatud 3mm kasevineeriga, et pakkuda sisule igakülgset hoitust ja kaitset. Plaadiümbrisesse mõeldud mahutada kaks vinüülplaati. Esikaane siseküljel on väikesed taskud, mille külge saab kinnitada plaatidele salvestatud lugude nimekirja.

Selle konkreetse plaadiümbrise saamsilugu on selline, et tellijale armsad plaadid olid ajahamba tõttu jäänud ilma igasuguse arvestatava ümbriseta; nendest oli võimalik õnnekombel küll päästa veel lugude nimekiri, milliseid plaadilt kuulata saab. Sestap ongi sel plaadiümbrisel selleks spetsiaalne koht kaante siseküljel.

Vaata plaadiümbriste valmistamise kohta lisaks

Nahast plaadiümbrise tellimine

Plaadiümbris valmib kokkuleppe järgi. Olenevalt, et mitut ja kui suurt plaati soovid mahutada, mõtleme läbi plaadiümbrise ülesehituse. Lisaks soovime Sinuga läbi arutada ka võimalikud plaadiümbrisele voolitavad pildid ja mustrikirjad. Sestap on parim, kui algatuseks kirjutad meile oma soovidest.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esialgu peamise kirja panna:

  • Millises mõõdus plaatidele kaasi soovid (diameeter)?
  • Mitu plaati peab ümbris mahutama?
  • Kas soovid kergemat ümbrist või seest toestatud tugevamat varianti?
  • Milline värv Sulle meeldib?
  • Kaunistuseks saab nahale voolida pea ükskõik millise Sulle meeldiva kirja / mustri, pildi, märgi, nime või hoopis pühenduse (kui plaat ehk kingituseks on). Kas soovid midagi sellist kah?

Nahatöödest

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame oma töödeks taimpargitud nahka.

Nahast plaadiümbriste valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel

Kirjuta meile oma soovidest


* Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Taimparknahk ja muud materjalid

Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

Tellimustööde teostamisest

Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast plaadiümbris vinüülplaatidele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga