Nahast portfell mahukate laiade taskutega

Selline nahast portfell on sobiv, kui kannad kaasas ennekõike suurema mõõduga esemeid või tahad lühikeseks reisiks ka riideid kaasa pakkida.

Võrreldes mitmete taskutega portfelliga, mis hiilgab oma panipaikade rohkusega, on sellel kotil suured ja laiad taskud. Pisemad esemed ei jää siiski koti peale uitama, sest nende paigutamiseks saab portfelli külgedele väiksemad taskud lisada. Need on ligipääsetavad ka ilma koti pealmist klappi avamata ning nõnda pääsed hõlpsasti nii telefonikõnele vastama, leiad võtmed hoobilt üles ning rahakott on samuti kohe ulatuses.

Loe veel lisaks selle portfelli omaduste kohta

Portfelli tellimine

Portfelli tellimisel lepime kokku Sulle sobivates mõõtudes, taskute arvus ning kõiges muus, mida arvad, et Sinu portfellile oleks vaja lisada.

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esiotsa olulisema kirja:

 • Mis võiks olla kõige suurem ese, mida kindlasti kotti panna soovid? Sellest saavad selgeks portfelli üldmõõdud.
 • Kirjuta meile, millist portfelli soovid. Näiteks – palju sel taskuid olla võiks ning mis sinna veel kindlasti mahtuma peaks?
 • Kas teeme portfellile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eeelistad?
 • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
 • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
 • Milline värv sulle meeldiks?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Kategooria:
  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Korralikust nahast saab tugeva portfelli

  Selline portfell kannatab palju raskust. Et me valime selliste kottide valmistamiseks parasjagu paksu naha, ei vaju portfelli põhi looka. Need ei ole pehmest nahast õhukesed kerged kotid vaid tõelised tööloomad. Portfellil on tugev korralik sang, millest saab haarata ka kindas käega ning lai klapiga õlarihm, mis kinnitub karabiinidega koti külge needitud aasadele. Sellise ülesehitusega tõstab rihm kotti külgedelt ning toetab selle kandevõimet. Lai rihm ei sooni Sulle õlga.

  Portfelli mõõtudest

  Portfelli tellimisel lepime kokku Sulle sobivates mõõtudes.
  Pildialbumis on fotodel erineva mõõduga portfellid. Aga et parem ettekujuts saada – portfellid on umbes 40cm ringi laiad ja 30cm kõrged.

  Küljelaius on neil samuti erinev. Kui soovid oma portfellile ka küljetaskuid, siis alla 10cm ei tasu koti külge teha. Alla selle mõõdu ei mahu käsi enam hästi taskusse ning pisemate esemete kätte saamine osutub ebamugavaks. Teine lugu on muidugi, kui plaanitsed küljetaskutes hoida midagi kitsast ja pikka (taskulampi näiteks), mida paari sõrmega hõlpsalt haarata õnnestub.

  Küljetaskud ei ole sellise portfelli puhul ainus lahendus väiksematele esemetele paika leida – näiteks on võimalik portfelli sisemisi taskuid väiksemateks panipaikadeks jagada ning miks mitte ka hõlpsasti ligipääsetav tasku portfelli klapile.

   

  Must materjal – aga korralikult kokku lõigatud:
  https://youtu.be/w-o_sF1IyBk

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…