Nahast portfell mitmete taskutega

Kui kaasa võtta on tarvis palju, siis suur mitme taskuga portfell on valmistatud mõeldes just sellele, et iga ese leiaks omale paraja koha ning palju sisaldav portfell oleks siiski hästi organiseeritud.

Parajas mõõdus taskuid on nii rahakotile kui telefonile, isikutunnistus või pangakaart leiab panipaiga ning on mugavasti ikkagi käe pärast, kirjutusvahendid saab pista omaette taskusse, märkmik, akupank, mõni mälupulk ja võtmed jaotuvad kõik mõnusasti koti mitmetesse taskutesse portfelli esiküljel.

Osa taskutest on paigutatud niiviisi, et neile pääseb ligi ka ilma portfelli klappi pandlast avamata. Kui soovid näiteks teekonnal väikese ostu teha, siis saad rahakoti väga hõlpsasti taskust kätte ilma, et peaksid koti sisu pikemalt lahkama hakkama.

Koti klapi all on kaks mahukat täispikkuses ja laiuses sahtlit, kuhu mahub nii sinu sülearvuti ning selle juurde vajalik, sinu mapp ja muu suurem kraam. Võrreldes mahuka ja suure portfelliga hiilgab see portfell just oma taskute rohkuse poolest.

Loe veel lisaks selle portfelli omaduste kohta

Portfelli tellimine

Portfelli tellimisel lepime kokku Sulle sobivates mõõtudes, taskute arvus ning kõiges muus, mida arvad, et Sinu portfellile oleks vaja lisada.

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esiotsa olulisema kirja:

 • Mis võiks olla kõige suurem ese, mida kindlasti kotti panna soovid? Sellest saavad selgeks portfelli üldmõõdud.
 • Kirjuta meile, millist portfelli soovid. Näiteks – palju sel taskuid olla võiks ning mis sinna veel kindlasti mahtuma peaks?
 • Kas teeme portfellile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eeelistad?
 • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
 • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
 • Milline värv sulle meeldiks?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Kategooria:
  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Nahast portfelli kandevõime

  Mitme taskuga portfellil on pandla abil reguleeritav õlarihm ning see kinnitub karabiini abil portfelli külgedele needitud aasadele. Kott kannatab vajadusel ka palju raskust ning sellise asetusega õlarihm toetab portfelli kandevõimet. Portfellil on toekas sang, millest mahub haarama ka kinnastatud käsi.

  Nahast portfell mitme taskuga
  Nahast portfell mitme taskuga

  Portfelli mõõtudest

  Kui hakkame Sulle portfelli valmistama, siis lepime kokku kõikides mõõtudes, et kott Sulle igati sobiv saaks. Aga et pilte vaadates asjaolud selgemad oleks, siis kirjutan siia üles selle portfelli valmistamiseks kasutatud mõõdud:

  Nahast portfell mitme taskuga
  Nahast portfell mitme taskuga

  Nahast portfellil on sisuosas kaks suurt taskut. Olenevalt, kuidas esemed paigutatud on, saab küljelaiuse (8cm) jaotada kahe tasku vahel. Portfell seestpoolt mõõtes on: 38cm lai, 29,5cm kõrge ning küljelt varem mainitud 8cm.

  Portfelli eesotsas on kaks väiksemat mahukat taskut (13,5×19,5+3cm). Need on valmistatud selliselt, et kummagi taga on sama lai ja kõrge panipaik (ilma küljelaiuseta). Kõik need taskud on ligipääsetavad ka siis, kui portfelli klapp pealt kinni on. Eesmiste taskute klapid kinnituvad metallnupuga.

  Eesmiste taskute kohal, portfelli klapi all, on ülaosas veel kaks väikest taskut (10,4cm x 10,9cm), mis võivad mahutada näiteks kaarte või mälupulga.

  Nahast portfell mitme taskuga
  Nahast portfell mitme taskuga.

  Selle portfelli saamislugu on selline, et minu poeg läks ülikooli ja nagu IT alal ikka, siis ilma arvutite ja vidinateta tehnikainimesed kuidagi läbi ei saa. Küll on tal tarvis “vaarikat” konfida ja seda igal vabal hetkel (mistõttu see peab kaasas olema) ja siis on vaja oma mängu arendada, sest mida sa muud pika rongisõidu ajal ikka teed ja no kõikidel arvutitel on mustmiljon juhet ja kooli asjad ka veel…
  Siis oli tal sünnipäev tulemas ja mõtlesingi, et tahaks talle teha sellise koti, kus on igale vidinale, juhtmele, hiirele, kõrvaklappidele ja no kõigele muule ka koht olemas. Joonistasin siis ühe mitmete taskutega portfelli shablooni välja ja siis öösiti salaja tegin. Sünnipäeval andsin üle. Siis läksime linna kooki sööma ning tegime uhkes kvartalis mõned ilupildid ka ühtlasi. Sellest ajast saati on Jüril au meie portfellidega poseerida – näiteks vaata kasvõi seda suurte laiade taskutega portfelli filmikest, mille nad koos Hazgaliga filmisid. See on tore mälestus juba seetõttu, et keset südatalve oli ju kõik täiesti lumetu!
  Asjalik kott sai, teisele ka meeldis ja tellisidki ka.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…