Nahast püstolikabuur

Taimpargitud täisnahast kabuur püstolile.

Püstoli õlakabuur on valmistatud seest voodriga (vastu relva puutub samuti naha sile pool) ning avaneb trukiga. Õlarihma pikkust saab kruvineeti nihutades ka omajagu reguleerida.

Valmistamiseks kasutasime tellija maketti ning shablooni, et kõik saaks hästi istuv ja paras.

Kas püstolikabuuri on võimalik tellida?

On, aga see on keeruline. Ilma maketita ei ole võimalik kabuuri valmistada, sest muidu ei hakka see relva korralikult kinni hoidma. Kui Sul on makett või võimalik seda hankida töö ajaks, siis saab kabuuri ka valmistada.

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Kõik meie tööd on valmistatud otsast lõpuni käsitsi taimpargitud nahast.

  Õmblusteks kasutame tugevat vahtatud niiti. Metallosiste seast on valida nii neete, trukke, pandlaid kui ka aasasid, mida kabuuri vamistamiseks vaja võib minna.

  Piltidel on nähtav õlakabuur, kuid hea meelega võtame teha ka mõne muu mudeli.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.