Nahast puusavöö komplekt mitmeti kantava kotiga

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud laia vöö ja koti komplekt.

Laial nahast puusavööl on metallist öösidega ääristatud augud, mille külge saab lisaks komplektis olevale kotile veel mõndagi riputada.

Selle vöö tegumood on pandla kinnituses osas, taas erinevaid võimalusi silmas pidades, märkimist väärt. Nimelt on suurem osa kogu vööst pandlast parasjagu laiem ning niimoodi jääb pannal alati vöö nahast osa peale.
Pannal on kinnitatud laiema vöö osa peale õmmeldud kitsama rihmaga ning vastuseks on sellele teiselt poolt sarnaselt kinnitatud kitsam vöö osa.

Piltidel nähtava puusavöö komplekti juurde kuulub ka kergem kott, mida saab kanda vööle riputatult või eraldi kinnitatava kerge rihmaga kaelakoti või väikese õlakotina. Piltidel esitletud variant võimaldab mahutada telefoni, passi ja suitsupaki näiteks.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Kuidas sarnast vöökomplekti tellida?

Saada meile kiri ning kirjelda, millist vöökomplekti soovid tellida. Edasises kirjavahetuses selgitame välja kõik üksikasjad, mida meil tööks tarvis on.

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esialgu olulise kirja saada:

 • Millisele vööümbermõõdule vööd soovid?
 • Kui lai vöö olla võiks?
 • Kas soovid vööle metallööse või riputusaasasid? Kumbki ei ole kohustuslik.
 • Kas soovid sarnast kotti nagu siin esitatud või näiteks ainult vööl kantavat kotti kotti?
 • Kui jah, siis millises mõõdus see olla võiks, mida soovid sinna mahutada? Võib olla on parem, kui neid oleks isegi mitu?
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas voolime vöökomplektile ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Kõik esemed valmistame me otsast lõpuni käsitsi.
  Seetõttu ei ole meil ka mingisuguseid kindlaid piiratud mudeleid või mõõte, millest üle ja ümber ei saaks. Nii on meil võimalik pakkuda Sulle vöökomplekti, mille valmis kujus ja omadustes on Sul pea kõike võimalik ise valida.

  Kaunistuseks pakume nahale käsitsi voolitud pilte ja mustrikirju. Ka need võid ise välja valida ning laia vöö peale saab tõesti ka uhkemaid ja suurejoonelisemaid pilte voolida. Kui soovid, võid otsustamise ka Wanakuramusele jätta aga sel juhul ootame Sinult vihjet, et millest kinni hakata (kas mõni märgike, stiil, meelelaad näiteks).

  Vöökomplekti valmistamiseks kasutame taimpargitud nahka ja metallosiseid (needid, pandlad, trukid, aasad). Kõik õmblused teeme tugeva vahatatud niidiga, mida käte vahel puruks tõmmata ei saa. Ka õmblustööd on Nahakambris käsitöö.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.

  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.

  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.