Nahast suusasidemed

Taimpargitud nahast valmistatud suusasidemed metallist suusaklambritele.

Pildil olevad suusasidemed on valmistatud tellija suusaklambrite järgi.

Kui soovid tellida suusasidemeid, siis anna meile teada millist värvi eelistad ning küsi, kuhu suusaklambrid saata!

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Suusasidemed valmistame käsitsi tellija soovitud mõõdu järgi taimpargitud täisnahast.

  Suusarihmade kinnisteks kasutame selliseid metallpandlaid, mis on veidi kooldus ülespoole oma kujult. Selliste vahele on mugav rihma otsa panna ning üldmulje kogu kinnitusest on ka kenam.

  Kui Sinu suusaklambrid on samasugused nagu juures oleval fotol, siis on valmistamise käigus tarvis osad rihmad juba klambrite külge kinnitada. Selleks ongi tarvis klambrid meile toimetada. Lisaks saab alati parima tulemuse, kui valmistada konkreetse eseme järgi, milleks nahkset tarvitatakse.
  Kui tahad suusarihmad ise klambrite külge hiljem õmmelda või neetida, siis anna meile sellest teada ning võta ette klambrite avauste ja vanade rihmade mõõtmise töö, sest sel juhul on meil tarvis mõõtmeid, mille järgi rihmad teoks teha.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.

  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.

  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.