Nahast terakaitse kirvele

Terakaitse valmib kirvetera mõõdu ja kuju järgi taimpargitud täisnahast. Kaitsme valmistame käsitsi, võimalikud on igasugused Sulle meelepärased mudelid; valida saab muidugi ka värvi ning kaunistuseks mõne nahale voolitud märgikese või mustri.

Terakaitse pildil on kokku õmmeldud. Et kirve tera õmblust katki ei lõikaks, on kaitsme õmbluse kohal veel üks kiht paksemat nahka – nii ei puutugi tera õmblusega kokku. Kaitse kinnitub teisel küljel trukiga; nii ei ole kirve pea “kuklapoolel” midagi, mis takistaks vajadusel seda osa kirvest kasutada.

Võimalikud on ka teistsugused terakaitsme mudelid.
Õmbluste asemel on võimalik kasutada neete, terakaitse kuju ja ülesehitus võib saada teistsugune; selline nagu oled harjunud kasutama või enda jaoks kõige otstarbekama leiad olevat.

Lisavarustus.
Esitatud fotodel on lisaks kirvetera kaitsmele ühes komplektis veel kirve vööle riputamiseks nahast vööaas ning kirve varre kaitseks valmistatud nahast ümbris. Seega küsi julgesti, kui vajad midagi nahkset veel lisaks!

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Terakaitsme tellimine

Tellimiseks palume, et kirjutad algatuseks meile oma soovidest, et saaksime üksikasjades kokku leppida.

 • Millist kaitset ja millisele tööriistale soovid?
 • Kas soovid ka riputusaasa (tööriista vööle riputamiseks) või mõnda muud lisa?
 • Milline värv Sulle meeldiks?
 • Kas soovid, et terakaitsele oleks midagi ka kaunistuseks voolitud?

Hind saab kokku arvestades töömahtu, materjale ning Sinu soove.

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame oma töödeks ainult taimpargitud nahka.
  Õmblusteks kasutame väga tugevat vahatatud niiti – terakaitse saab tõeliselt ikka tööriistale mõeldud tarbeese, mitte õrn iluasi. Sellegi poolest võib ka terakaitsme kaunistada mõne meelepärase märgikesega.

  Terakaitse valmistamiseks on meil tarvis tööriista, millisele kaitset soovid. See on oluline selle pärast, et saaksime selle valmistada ikka konkreetse tera järgi ning ilma täpsete mõõtudeta ei saa korralikku tööd teha.
  Tööriista võb saata ka näiteks postipakiga ning kinnitame, et Sinu tööriist on meie juures hästi hoitud.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.

  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.

  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.