Nahast toolikatted antiiktoolile

Kord uuriti, et kas meil oleks võimalik teha mustriga toolikatted kulunute asemele. Kunagi ammu oli meister nende toolide tarvis nahale mustri pressinud. Uued katted aga said voolitud mustriga.
Tellija soov oli, et muster saaks uutele katetele sama.
Seega oli esimeseks tööks sedapuhku mustri üles pildistamine ja järele joonistamine.

Värvida saab sellist mustrit mitut moodi. Sel juhul sooviti, et ääred jääks heledamad, et muster veel erksamalt taustast esile tuleks.

Taimpargitud naha eripära on aja jooksul oma tooni muuta, seepärast ei ole alguses tugev kontrast siiski igavesti püsiv, kuid mõningane erisus värvitooniga ikkagi jääb.

Katete valmistamiseks on kasutatud taimpargitud nahka, pruuni nahale mõeldud õlivärvi, nahaõli ja veekindlust andvat katet.

Telli nahatööd Wanakuramuselt

Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast toolikatted antiiktoolile”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga