Nahast tualett-tarvete kott

Nahast kosmeetikakott, kott saunatarvetele, ka reisile mugav tualett- tarbed kaasa pakkida!

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Tualett-tarvete koti / kosmeetikakoti tellimine

Et saaksid kõik esemed, mida tarvis mugavasti mahutada, selleks anna meile teada, millist kotti soovid.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks olulisema kirja panna:

 • Milliste mõõtudega võiks kott saada?
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas soovid kotile kaunistuseks ka nahale voolitud pilti, mustrikirja, nimetähti?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Tualett tarvete kott valmib taimpargitud täisnahast.
  Et me valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi, siis ei ole meil ühegi eseme valmistamiseks mingisuguseid piiranguid ei mõõdu, mudeli ega kuju osas. Tualett tarvete kott saab just nii suur kui kokku lepime ning kott ei pea olema sugugi täpselt samasugune kui nendel piltidel siin näha on.

  Algatuseks olekski tarvis kindlaks teha, millised võiks saada koti üldmõõdud, et kõik soovitav sinna sisse kenasti ära mahuks.

  Valikuvõimalusi tualett tarvete koti jaoks

  Et kott ei pea olema täpselt selline nagu siin pilidil esitatud, siis võid meile saata ka oma joonise või mõned leitud pildid, mis sind inspireerivad näidiseks.

  Tualett tarvete koti sisse on võimalik lisada soovi korral lisataskuid ja eraldisi, et pakkuda esemete kotis organiseerimiseks paremaid võimalusi.

  Sinu nahast kott ei pea tingimata saama ka lukuga. Meil on pakkuda mitmeid teisi koti kinniseid nagu metallist pandlad ja pistlukud, magnetlukud ja veel teisigi. Aga kinnise valiku peaksime otsustama lõpuks koti enda ülesehituse järgi.

  Käsitsi voolitud pildid ja mustrid, ilusad värvid

  Kaunistuseks pakume tualett tarvete kotile käsitsi voolitud pilte ja mustreid. See võib olla väike aga võib katta ka tervet kotti ning see võib olla pea ükskõik missugune kujutis Sulle meeldib.
  Kui Sul aga pole parasjagu ühtki kindlat meelel, võid valiku ka meile usaldada – sel juhul on hea kui vihjeks siiki nimetad mõne elemendi, mida pildilt või mustrist kindlasti leida soovid.

  Meil on pakkuda mitmeid ilusaid värvitoone, kindlasti leiad sobiva! Tualett tarvete kott saab töö käigus nii õlitatud kui ka peale värvimist kaetud niiskuskindlust veidi lisava määrdega ning kõige lõpuks ka vahatatud.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.