Nahast tualett-tarvete kott

Nahast kosmeetikakott, kott saunatarvetele, ka reisile mugav tualett- tarbed kaasa pakkida!

Vaata veel lisaks kosmeetikakoti valmistamise kohta.

Tualett-tarvete koti / kosmeetikakoti tellimine

Et saaksid kõik esemed, mida tarvis mugavasti mahutada, selleks anan meile teada, millist kotti soovid.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõne soovi kirja panna:

 • Millise mõõduga võiks kott saada?
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas voolime nahale ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Nahatöödest

Tualett tarvete kott valmib taimpargitud täisnahast.
Et me valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi, siis ei ole meil ühegi eseme valmistamiseks mingisuguseid piiranguid ei mõõdu, mudeli ega kuju osas. Tualett tarvete kott saab just nii suur kui kokku lepime ning kott ei pea olema sugugi täpselt samasugune kui nendel piltidel siin näha on.

Algatuseks olekski tarvis kindlaks teha, millised võiks saada koti üldmõõdud, et kõik soovitav sinna sisse kenasti ära mahuks.

Valikuvõimalusi tualett tarvete koti jaoks

Et kott ei pea olema täpselt selline nagu siin pilidil esitatud, siis võid meile saata ka oma joonise või mõned leitud pildid, mis sind inspireerivad näidiseks.

Tualett tarvete koti sisse on võimalik lisada soovi korral lisataskuid ja eraldisi, et pakkuda esemete kotis organiseerimiseks paremaid võimalusi.

Sinu nahast kott ei pea tingimata saama ka lukuga. Meil on pakkuda mitmeid teisi koti kinniseid nagu metallist pandlad ja pistlukud, magnetlukud ja veel teisigi. Aga kinnise valiku peaksime otsustama lõpuks koti enda ülesehituse järgi.

Käsitsi voolitud pildid ja mustrid, ilusad värvid

Kaunistuseks pakume tualett tarvete kotile käsitsi voolitud pilte ja mustreid. See võib olla väike aga võib katta ka tervet kotti ning see võib olla pea ükskõik missugune kujutis Sulle meeldib.
Kui Sul aga pole parasjagu ühtki kindlat meelel, võid valiku ka meile usaldada – sel juhul on hea kui vihjeks siiki nimetad mõne elemendi, mida pildilt või mustrist kindlasti leida soovid.

Meil on pakkuda mitmeid ilusaid värvitoone, kindlasti leiad sobiva! Tualett tarvete kott saab töö käigus nii õlitatud kui ka peale värvimist kaetud niiskuskindlust veidi lisava määrdega ning kõige lõpuks ka vahatatud.

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast tualett-tarvete kott”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…