Nahast väike rahakott – kolme poolega

105 

Kokku volditavad nahast rahakotid, millistel on kokku lepitud arv kaardi- ja rahataskuid ning soovi korral münditasku. Selline rahakott on mõeldud just raha-asjade hoidmiseks – rahatähed, kaardid ja mündid. Rahakotid on algselt pigem ruudu kujulised aga kui rahataskute arvu tõsta, siis saab rahakott ka selle võrra piklikum.

Kui rahakott saab kahe poolega, siis mahub sinna kuni kaheksa kaarditaskut. Taskute arvu suurendamiseks saab rahakotile lisada nö kolmanda avatava osa ning sedasi võib selline rahakott sisaldada ka kahteteistkõmmet kaarditaskut.

Kui Sulle meeldib võimalikult väike rahakott ning panedki sinna ainult raha ja kaardid, siis tõenäoliselt ongi see Sulle parim valik.

Rahakoti tellimiseks täida allolev vorm või saada meile vabas vormis kiri!

Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Rahakoti mõõdud varieeruvad veidi – rahakott saab pikem, kui valid kaks rahataskut ning veidi laiem, kui kaarditaskuid rohkem on.

Ühe rahataskuga ning 6 kaarditaskuga kahe poolse rahakoti mõõdud on umbes 10.5cm x 11.5cm.

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame

  Lingid avanevad uuel lehel.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud.

  See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis.

  Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.