Nahast vöö ja koti komplekt Sinu soovide järgi

Meilt tellides võid ka ise endale vöö ja koti komplekti kokku panna. Nii nahkvöö kui vöökott saavad just selliste mõõtmetega, kuidas kokku lepime.

Esitatud fotodel on üks just sellistel tingimustel valminud komplekt. Nii nahale voolitud elemendid kui ülesehitus on teostatud tellija soovide järgi.

Vöökott kinnitub vööle lahti ühendatavate aasadega ning seda on võimalik kasutada ka üleõla kotina, kuna selleks jäävad lahti ühendatud kotile teise rihma ühendamiseks aasad. Vöökott on üsna mahukas – kahe suure taskuga ning lisaks mõne väiksema panipaigaga. Vöökott kinnitub pealt magnetiga. Komplekti kuuluv vöö on 40mm lai.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Kuidas vöökomplekti tellida?

Saada meile kiri ning kirjelda, millist vöökomplekti soovid tellida. Edasises kirjavahetuses selgitame välja kõik üksikasjad, mida meil tööks tarvis on.

Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esialgu olulise kirja saada:

 • Millisele vööümbermõõdule vööd soovid?
 • Kui lai vöö olla võiks?
 • Kas soovid vööle metallööse või riputusaasasid? Kumbki ei ole kohustuslik.
 • Mitut vöökotti oma komplektile soovid? Millistes mõõtudes need olema peavad või mida soovid nendesse mahutada?
 • Kas Sul on taskute hulga osas kindel soov?
 • Milliseid kinniseid eelistad?
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas voolime vöökomplektile ka mõne pildi, mustri?

Vöökomplekti hind sõltub nii töömahust kui materjalide kulust. Oma osa on nii nahale voolitavatel piltidel kui ka vöökoti või rihma ülesehituse keerukusel.

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Nahast vöökomplekti valmistame otsast lõpuni käsitsi ehtsast taimpargitud nahast.
  Seetõttu ei ole meil ka mingisuguseid piiranguid ei sisu ega vormi osas.
  Sul on võimalik oma vöökomplekti juurde tellida nii mitu vöökotti nagu Sul esemte paigutamiseks tarvis on ning otsustada nii taskute hulga kui üldise koti mahutavuse üle.

  Vööle saab tellida lisaks nii metallist ööse kui nahast vööaasasid – viimastele ühendame vastavalt Sinu soovile külge kas metallist D-aasa või karabiini. Ka vöö laiuse või pikkuse osas ei ole meil mingisugusei piiranguid.

  Kaunistuseks pakume nahale käsitsi voolitud pilte ja mustrikirju. Ka need võid ise välja valida. Kui soovid, võid otsustamise ka Wanakuramusele jätta aga sel juhul ootame Sinult vihjet, et millest kinni hakata (kas mõni märgike, stiil, meelelaad vmt).

  Vöökomplekti valmistamiseks kasutame taimpargitud nahale lisaks ka metallosiseid (needid, pandlad, trukid, aasad). Kõik õmblused teeme tugeva vahatatud niidiga, mida käte vahel puruks tõmmata ei saa. Ka õmblustööd on Nahakambris käsitöö.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.