Nahast vöökott lukuga

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud vöökott.

Piltidel esitletud vöökotil on klapi kinniseks magnet. Et aga varandus sees ikka päris kindlalt püsiks, on lisaks klapi all ka lukk. Lukk on paigutatud selliselt, et see külgedelt ulatub veidi allapole ning võimaldab selliselt lukust mugavalt esemete paigutamisel mööda pääseda.
Sarnase lukuga vöökoti võib teha ka ilma klapita või klapile valida ükskõik missuguse teise kinnituse.

Vöökoti sees on päris mõnusasti ruumi telefonile, autovõtmetele ja rahakotile. Koti sees on üks lisatasku (tagaseinas, ilma eraldi küljelaiuseta).
Piltidel nähtava vöökoti mõtmed on:
laius 17.5cm, kõrgus 11cm ning küljelt 4.5cm

Sellel vöökotil on trukkidest avatavad aasad, mis võimaldavad vöökotti ilma vöörihma lahti võtmata vööle panna ja ära võtta. See ei ole kohustuslik – vöökott võib saada ka tavaliste needitud vööaasadega.

Vöökott lukuga on kindel valik igasugusteks olukordadeks – siit ei pudene kogemata midagi välja.

Vöökoti tegumoe ja suuruse lepime tellimisel kokku. Kotis võib olla nii üks kui mitu sahtlit ning ka kujule ei ole mingisuguseid piiranguid.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Vöökoti tellimine

Kott saab Sinu vajadustele vastav, nii et saaksid mahutada kõik, mida soovid ulatuses hoida.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõne soovi kirja panna:

 • Kirjelda meile, millist vöökotti sooviksid.
 • Hea plaan on kõik see, mida soovid kotti mahutada lauale laduda ning mõelda, millele nendest oleks eraldi taskut või panipaika tarvis ning kui palju need kokkuvõttes ruumi vajavad.
 • Kas soovid vöökotti, mis on kokku pandud nahkpõime või õmblustega?
 • Mis värv Sulle meeldiks?
 • Kas voolime vöökotile ka mõne mustrikirja või pildi?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Kategooria:
  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik oma tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks taimpargitud nahka.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…