Nahast vutlar tulemasinale

Alates: 35 

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud vutlarid tulemasinatele.

Piltidel nähtavad väiksema mõõduga vutlarid on valmistatud zippo tulemasinatele. See ei ole piirang muidugi – piltidelt see tore kollase jumega õlitatud vutlar on jällegi mingisugusele teisele tulemasinale tehtud.

Kõik sellised vutlarid, mida siin näed, on aga märgvormitud. See on protsess, kus me valmistame spetsiaalselt tarvilises mõõdus vormid ning pressime – õigem oleks nimetada, et venitame – naha selle vahel soovitud kujusse.
Kui see ära kuivab, siis on ta jäigem, kui niisamuti vahetükkidega kokku õmmeldud vutlar või kotike. Kui seda märgvormitud eset nüüd veel õige natuke parajal kuumusel ahjus “küpsetada”, siis muutub see veel jäigemaks ning seega ka kasutusele vastupidavamaks.

Sellistele vutlaritele võib teha ka vöökinnituse, et soovitavat eset kanda vööl. Ja muidugi on neile võimalik kaunistuseks ka midagi peale voolida.

Nahast tulemasina vutlari tellimine

Siit vormist saad tellida Zippo tulemasinale märgvormitud vutlari. Selline vutlar sobib hästi kuni 45mm laiuse vöö peale. Aga ka kõik teised tulemasinad saavad vutlarid ning ka laiemale vööle saab kõiki vutlareid sobituma panna.

Puhasta
 • Kas soovid vutlarit mõne nahale voolitud kaunistusega või ilma?
  Lähtesta valikud

  Kirjelda, kuidas soovid, et vutlar kirjatud saaks? On see mõni mustrijupike, märgike või nimetähed, mida kaunistuseks soovid?


  Fail, mis illustreerib Sinu soove.


 • Vali meeldiv värv.


Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Valmistame kõik oma tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks taimpargitud nahka.
Õmblusteks kasutame väga tugevat vahatatud niiti – ka õmblustööd on nahakambris käsitsi tehtavad tööd.

Nahast vutlar teistsugusele tulemasinale

Vutlar valmib koku lepitud mõõdu järgi. Hea on, kui saadad meile ka pildi tulemasinast, et meil oleks parem ettekujutus sellest.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab algatuseks mõne soovi kirja panna:

 • Kirjelda, millisele tulemasinale soovid vutlarit tellida?
 • Milliste mõõtmetega tulemasin on?
 • Üldiselt oleks trukk sellisele vutlarile parim kinnis aga ka magnetiga saaks sellist teha. Millist eelistad?
 • Mis värv Sulle meeldiks?
 • Kas voolime kotile ka midagi ilusat?
Musta värvi nahast zippo vutlar, seestpoolt
Zippo tasku on valmistatud täpse mõõduga ning hoiab tulemasina kenasti paigas. Tasku sees on truki tagaküljel katteks ka nahatükike, et mitte vastu zippo pinda kriipida.

Nahatööde tellimine

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove.
Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Tahtsin endale hirmsasti zippo tulemasinat ja otsustasin, et kingin teistele siis ka juba. Ostsingi kõik valmis koos vajaliku varustusega – kõigile varuks kütust ja tahti ja kive ka. Saabus Jüri sünnipäev, sai kingitus üle antud – koos nahast vutlari ja komplekti sobiva täispikalt kirjatud vööga muidugi! Jüri jättis suitsetamise varsti maha. Saabus Hazgali sünnipäev, sai kingitus üle antud – ilma vutlari ja vööta, sest Hazgal on ise nahatööline ometigi. Ja siis varsti jättis Hazgal suitsetamise maha! Aga vähemasti on majas nüüd kõiki mõõte, et saab vutlarite jaoks vorme teha.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…