Nahkpõimega õlakott

Alates 200

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud nahkpõimega õlakotid.

Nende õlakottide osi hoiab koos nahkpõime ning nende valmistamisel ei ole tehtud ühtegi niidiga õmblust. Lisaks sellele on nahkpõime ka väga kena dekoratsioonina – kottide valmistamisel kasutame mitmekordset põimet ning sedasi on õlakott üleni ääristatid sellise kena palmikuga.

Õlakotid on kahe taskuga seest ning nende üldmõõdud on järgmised:
Suurem tasku on 17,5 cm kõrge ja 18 cm lai, küljelt 4,5 cm, väike tasku on ilma küljelaiuseta ning sama kõrguse ja laiusega.
Väiksem tasku kinnitub eraldi pealt metallist väikese nupuga.

Need mõõtmed on esitatud piltide kõrvale näidiseks ning selleks, kui soovid samasugust kotti kohe siitsamast tellida. Aga sa võid sarnase õlakoti tellida muidugi ka omale sobivates mõõtmetes.
Vaata selle kohta lähemalt.

Õlakoti rihma pikkus on pandlast reguleeritav ning kott ise kinnitub pealt magnetlukuga.

Õlakoti tellimine

Selle tellimisvormi läbi on võimalik osta kirjamata (ilma nahale voolitud pildita) või sarnases ulatuses kirjatud õlakotti, kui piltidel nähtav. Kui soovid näiteks üleni kirjatud kotti või suurema ulatusega pilti, siis palun kirjuta meile, et saaksime Sinu soovid läbi mõelda.

Värvivalik
Mis värvi õlakotti soovid tellida?
Kohatäide
Kas soovid kotile ka käsitsi voolitud pilti?
Sarnases ulatuses kui piltidel esitatud õlakottidelgi.
Kohatäide
Kui tellid voolitud pildiga nahast eseme, siis siin saad täpsustada oma soove.
Product total
Options total
Grand total
Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Kõik meie valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud ehtsast nahast.

Nahast õlakottide valmistamise kohta:

*Lingid avanevad uuel lehel


Nahatööde tellimisest

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove. Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahkpõimega õlakott”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga