Nahkrihm nahale voolitud pildiga

Alates 70 €

Nahkrihm, millele voolime kaunistuseks Sinu valitud pildi.

Pildi võib paigutada ükskõik kuhu sa soovid.

Kui pilt saab rihma otsale, siis selliselt on see vööd kandes alati nähtaval. Kui soovid, et nahale voolitav jääks võõraste pilkude eest varjule, siis võib pildi paigutada kohe pandla järele. Nii jääb see kandes alati rihma otsa alla ning võõras seda ei näegi. Pildi võib ka keskele selja taha paigutada.

Pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis Sulle meeldib – mõni hingele lähedane märgike ning veidi mustrikirja, tihti on soovitud ilukirjas nimetähti ning põnevad ja huvitavad lisad on pildid mõnest loomast, linnust, taimest. Kui nimetad mõne elemendi, mis Sulle meeldiks, võid pildi valimise ka Wanakuramuse hooleks jätta.

Nahale voolitava võib ka nende asukohtade vahel jagada – näiteks mõni märgike rihma otsale ning salasõnum pandla järele peitu.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Nahkrihma tellimine

Värvivalik
Kohatäide
Pannal
Kohatäide
Vali sobiv laius vööle
Kohatäide
Vöö otsa kuju
Kohatäide
Kui tellid voolitud pildiga nahast eseme, siis siin saad täpsustada oma soove.
Product total
Options total
Grand total
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Wanakuramuse nahkrihmad on käsitsi valmistatud, paksust taimpargitud nahast.

Mõõdud ning värv saavad paika tellija soovi järgi. Nahast püksirihmal saab olema kaks vööaasa – üks pandla taga kohe ning teine liikuv aas, mille saab sobivasse kohta paigutada rihma otsa kinnitamiseks.

Kasutame korralikke ja viisakaid metallpandlaid.

Nahkihmade- vööde valmistamise kohta:


Nahatööde tellimisest

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove. Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahkrihm nahale voolitud pildiga”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga