Nahkrihm nahale voolitud pildiga

Alates: 55 

Nahkrihm, millele voolime kaunistuseks Sinu valitud pildi.

Pildi võib paigutada ükskõik kuhu sa soovid.

Kui pilt saab rihma otsale, siis selliselt on see vööd kandes alati nähtaval. Kui soovid, et nahale voolitav jääks võõraste pilkude eest varjule, siis võib pildi paigutada kohe pandla järele. Nii jääb see kandes alati rihma otsa alla ning võõras seda ei näegi. Pildi võib ka keskele selja taha paigutada.

Pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis Sulle meeldib – mõni hingele lähedane märgike ning veidi mustrikirja, tihti on soovitud ilukirjas nimetähti ning põnevad ja huvitavad lisad on pildid mõnest loomast, linnust, taimest. Kui nimetad mõne elemendi, mis Sulle meeldiks, võid pildi valimise ka Wanakuramuse hooleks jätta.

Nahale voolitava võib ka nende asukohtade vahel jagada – näiteks mõni märgike rihma otsale ning salasõnum pandla järele peitu.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Nahkrihma tellimine

Kasuta järgnevat tellimisvormi või kirjuta meile oma soovidest.

 • Nahkrihma laius*

  Vali sobiv vöö laius.


  Lähtesta valikud
 • Millisele vööümbermõõdule peab vöö sobima?
  Näiteks: 78-88cm või 102cm.
 • Kirjelda, kuidas soovid, et vöö kirjatud saaks. Võid lisada ka linke.


  Fail või pilt, mis kirjeldab Sinu soovi.


 • Vali meeldiv värv.


Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Wanakuramuse nahkrihmad on käsitsi valmistatud, paksust taimpargitud nahast.

Mõõdud ning värv saavad paika tellija soovi järgi. Nahast püksirihmal saab olema kaks vööaasa – üks pandla taga kohe ning teine liikuv aas, mille saab sobivasse kohta paigutada rihma otsa kinnitamiseks.

Kasutame korralikke ja viisakaid metallpandlaid.


Nahatööde tellimine

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove.
Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.