Nahkrihm Sinu pandlale

Rihma saame valmistada ka Sinu enda pandlale, kui Sul mõni meeldiv juba olemas on või oled mõne meelepärase leidnud mõnest poest.

Oleme nahkrihmasid valmistanud nii tradistioonilistele pannaldele kui ka veidi isesugustele, erilistele, nagu kõrval pildil näiteks see kena Saksa sõjaväevormi juurde kuulunud pannal. Seega teame, et siin võib olla palju erisusi nii vöörihma laiuse kui kinnitamise mõistes ning kõige parema meelega vaatame enne pildilt Sinu pandla üle.

Kuidas tellida?

Vöörihma tellimiseks ootame seega algatuseks Sinult e-kira:

 • Anna meile teada millist vööd soovid – kas kirjatud või kirjamata.
 • Milline värv Sulle meeldiks?
 • Kui lai vöö olema peaks arvestades Sinu pannalt?
 • Millisele vööümbermõõdule vöö sobima peab?
 • Ning lisa kindlasti pandlast ka pilte.
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Nahast vöörihmad saavad käsitsi valmistatud paksust taimpargitud nahast.

Tellida saab nii kirjatud kui tavalist vööd. Kõik mõõdud, värv ning vööaasade vajalikkus saab edaspidises kirjavahetuses kokku lepitud.

Nahkihmade- vööde valmistamise kohta:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahkrihm Sinu pandlale”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga