Nahkrihm Sinu pandlale

Alates: 35 

Rihma saame valmistada ka Sinu enda pandlale, kui Sul mõni meeldiv juba olemas on või oled mõne meelepärase leidnud mõnest poest.

Oleme nahkrihmasid valmistanud nii tradistioonilistele pannaldele kui ka veidi isesugustele, erilistele, nagu kõrval pildil näiteks see kena Saksa sõjaväevormi juurde kuulunud pannal. Seega teame, et siin võib olla palju erisusi nii vöörihma laiuse kui kinnitamise mõistes ning võib olla tellimisvormi abil ei saagi tööd kokku leppida.

Muidugi võib nahkvöö Sinu pandlale saada ka mustrikirjadega kaunistatud ning teistsuguse laiusega, kui siin nimetatud.

Kui meil on tarvis midagi üksikasjalikumalt läbi arutada, siis kirjuta meile esmalt (ning saada pilte ka pandlast).

Vöö valmistamiseks tuleb meile saata pannal (ja pandla vastus näiteks vormirõivastuse pandla juhul) ning sellekohased üksikasjad lepime kokku edasises kirjavahetuses.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Nahkvöö tellimine

 • Nahkrihma laius*

  Lähtesta valikud

  Kas soovid kaunistuseks vööle ka mõnda mustrikirja või pilti?

  Nimeta, mida pildilt, mustrikirjast kindlasti leida soovid. Võid ka viidata mõnele pildile või lisada selle allpool kirjale kaasa.

  Osaliselt kirjatud rihma juhul võid ka nimetada, et kas soovid kaunistuseks valitut rihma otsale, pandla poolsesse otsa või vö;rihma keskele. Olenevalt pandlast ei jää väike märgike või pildike võib olla igas asukohas nähtavale ning vahel võib selline salajane märk ollagi just see, mida vaja.


  Fail või pilt, mis kirjeldab Sinu soovi.


 • Millisele vööümbermõõdule peab vöö sobima?
  Näiteks: 78-88cm või 102cm.


 • Vali meeldiv värv.


Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Nahast vöörihmad saavad käsitsi valmistatud paksust taimpargitud nahast.

Tellida saab nii kirjatud kui tavalist vööd. Kõik mõõdud, värv ning vööaasade vajalikkus saab edaspidises kirjavahetuses kokku lepitud.


Nahatööde tellimine

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove.
Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.