Nahkvest maagile Hannes Vanaküla

Vest on valmistatud taimpargitud nahast ning pea terve vest on kokku pandud nahkpõime abil. Vahatatud polüesterniiti kulus vaid suure sisetasku luku kinnitamiseks. Vesti selga kaunistab Hannese vapp, mis koosneb 12-st sektorist + keskmest ning väljendab vastavat arvu mõtlemise tüüpe.

Nõiana on Hannese kunstiks anda seletusi ja teadmisi, mis inimestel võimaldavad teha endale kasulikemaid otsuseid ja valida soodsamaid suundi. Võimsaks näitajaks on, et Hannes ei anna mitte lihtsalt vastuseid vaid ka mõistmist, et mis ning kuidas toimib. Kõige paremini saab Hannese mõttekäikudega ehk igaüks tutvust teha iganädalase raadiosaate kaudu.

Nahkvest on valmistatud otsast lõpuni käsitsi.

Taimpargitud nahast vesti tellimine

Vesti valmistamiseks on meile tarvis mõnda Sinule hästi istuvat vesti, millise järgi lõige ja mõõdud paika saada. Me ei ole rõivastele spetsialiseerunud aga näidisega töötades saame me vesti valmistada küll.

Vesti valmistamiseks lepime kokku igasugustes üksikasjades ning kogu lugu algab sellest, et loeme läbi kõige pealt Sinu soovide kirjelduse:

Kategooria:
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahkvest maagile Hannes Vanaküla”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga