Suur nahast naiste rahakott

Taimpargitud nahast suured rahakotid naistele

Väga suure mahutavusega nahst rahakotid.

Paberraha hoiustatakse nendes sirgelt, lisaks on mitmeid taskuid igasugustele muudele dokumentidele. Sellise rahakoti sisse mahub palju-palju kaarditaskuid, osa nendest jäävad rahakoti klapi sisemisele küljele. Võimalik on ka aknaga dokumenditasku. Rahakotil on mahukas lukuga münditasku.

Lisaks saab soovi korral sellise koti sisse mõnusalt mahutada ka telefoni ja mõned võtmed.

Sarnase ülesehitusega rahakotti saab tellida ka õmblustega (nahkpõime asemel). See on juhtunud lihtsalt niimoodi, et sellist varianti on meilt alati tellitud just nahkpõimega.

Rahakotid on väga effektse ja kena väljanägemisega ning sobivad lisaks poeskäigule ka kindlasti peokleidi kõrvale.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Rahakoti tellimine

Rahakoti valmistame nii mõõdu kui väljanägemise poolest kokkuleppe järgi. Lisaks soovime Sinuga läbi arutada ka võimalikud nahale voolitavad pildid ja mustrikirjad. Sestap on kõige mõistlikum, kui algatuseks kirjutad meile oma soovidest.
Siin on ka väike meelespea, mis ehk aitab esialgu peamise kirja panna:

 • Kui mitut raha ja muud suuremat taskut soovid rahakotile?
 • Kui palju peab rahakotis olema ruumi kaartidele? Kas eelistad suuremat hulka kaarditaskuid või sobib osaliselt neid ka ülestikku hoiustada?
 • Milline värv Sulle meeldib?
 • Kas soovid rahakotile kaunistuseks ka mingisugust käsitsi voolitud pilti või mustrikirja?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Kategooria:
  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik tooted otsast lõpuni käsitsi ning kasutame oma töödeks ainult taimpargitud nahka.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…