Tellid vöö aga pandla soovid ise kinnitada?

Meil on olnud ka juhuseid, kus soovijal endal on vajalikud tööriistad, et pannal rihmaga ühendada. Sel juhul saad meilt kokku lepitud pikkuses viimistletud nahkrihma ning enne kasutama hakkamist tuleb sellele pannal külge panna. Lisaks rihmale saadame pakis ka soovitud hulga sobivas mõõdus valmistatud vööaasasid ning soovi korral jupi vahatatud tugevat niiti kah.

Nahkrihma on muidugi võimalik ka kirjata!

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Kuidas tellida?

Et siin on piisavalt palju erinevaid asjaolusid, siis ei saa ka siin lihtsa tellimisvormiga läbi, millel ette ennustatavad suurused kirjas ning sellise rihma tellimiseks ootame Sinult vabas vormis kirja.

Väike meelespea olulisest:

 • Kui pikk peab olema rihmaks saav riba?
 • Kas teeme talle ümara või kandilisema moega otsa?
 • Kui lai peab rihm olema?
 • Milline värv Sulle meeldiks?
 • Kas soovid, et voolime nahale ka mõne pildi või mustrikirja?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Nahast rihmad saavad käsitsi valmistatud paksust taimpargitud nahast.

  Tellida saab nii kirjatud kui tavalist rihma. Kõik mõõdud, värv ning vööaasade vajalikkus saab edaspidises kirjavahetuses kokku lepitud.

  Me oleme seda meelt, et kui tööriistad ja materjalid olemas on, siis saab alati midagi ikka teha ning vahel saab mõnest puudusest leidlikuse abil töö käigus üle kah. Kui hakkad ise pannalt kinnitama, siis oleneb Sinu pandlast palju, et mida Sul selle kinnitamiseks veel tellitud rihmale tarvis teha on ning kui soovid nõu pidada, saada meile oma pandlast pilte. Tasub meelel pidada, et võib olla ainult teravast noast, naasklist ja nõelast ei piisa, sest näiteks keelega pandlale on sul tarvis kindlasti ka rihmale auke lüüa.

  Selline variant – tellida viimistletud nahkrihm ja pannal ise kinnitada – on tõenäoliselt hõlpsam, kui Sinu pannal on kas mõni vana sõjaväe vormiriietuse komplekti kuulunud haagitava kinnitusega või muu sarnane (tihti ikka mõni vanem) pannal. Sellistel pannaldel on eraldi metallist vastus, mille taha pannal haagitakse ning sellise rihmale kinnitamiseks polegi võib olla rohkem tarvis peale eelnimetatud paari tööriista.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.