Tõstevöö

Lai, kahest kihist paksust nahast kokku õmmeldud tugev vöö.

Selline vöö on abiks raskuste tõstmisel, treeningul keha toestuseks.

Jõusaalivöö valmistame Sinu soovitud laiuse ja pikkusega. Võimalik on teha ka erikujulist vööd, näiteks seljalt laiema osaga.

Piltidel on vöö, mille laius on 10cm ning pandla jaoks on laiale vööle peale kinnitatud eraldi kitsam rihm. Sellise ülesehitusega jääb pannal laiema vöö osa peale. Eeldusel, et me leiame sobiva pandla (vastavalt soovitavale rihma laiusele), on võimalik ka pannal otse rihmaga ühendada.

Kuidas tellida?

Et siin võib olla mitmeid erisusi, mida on raske ette näha, siis palume algatuseks Sul meile kirjutada millist vööd täpsemalt soovid. Siin on väike küsimustik, mis aitab esiotsa olulisema kirja saada:

 • Millisele vööümbermõõdule tõstevööd soovid?
 • Kui lai vöö olema peaks?
 • Kui vöö peab saama kuju poolest eriline, siis kirjelda oma soove palun.
 • Mitut auku pandla jaoks vööle soovid? (Tavaliselt teeme viis- kuus auku ca 2cm vahega, kuid Sa võid ka muud moodi valida).
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas voolime vööle ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Ka sellise nahast treeningvöö tellimisel kehtivad samad valikuvõimalused, kui teiste nahkvööde juhul – mõõtudest ning värvist kuni sinnamaani välja, et ka sellele saab peale voolida kaunistuseks pilte ja mustrikirju. Sel juhul aga võib olla on mõistlik nahakihtide arvu tõsta, et nahale lõigatud pildid vöö konstruktsiooni nõrgemaks ei muudaks.

Vöö saab kokku õmmeldud tugeva vahatatud polüesterniidiga – sellisega, mida ei saa käte vahel puruks tõmmata.

Pandla osas lepime edaspidi kokku, kui rohkem informatsiooni soovide kohta on.

Nahkihmade- vööde valmistamise kohta:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Talvine pööriaeg Wanakuramuse Nahakambris

  Me teame, et meie töödest on saanud hinnatud kingitused igasuguste tähtpäevade ja pühade puhul. Sestap on meil muidugi juba november ning ammugi detsember väga tihedad tööajad ning tellimuse valmistamise järjekorrad ka pikemad.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel – paki paneme teele hiljemalt järgmisel päeval.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Tõstevöö”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga