Tõstevöö

Lai, kahest kihist paksust nahast kokku õmmeldud tugev vöö.

Selline vöö on abiks raskuste tõstmisel, treeningul keha toestuseks.

Jõusaalivöö valmistame Sinu soovitud laiuse ja pikkusega. Võimalik on teha ka erikujulist vööd, näiteks seljalt laiema osaga.

Piltidel on vöö, mille laius on 10cm ning pandla jaoks on laiale vööle peale kinnitatud eraldi kitsam rihm. Sellise ülesehitusega jääb pannal laiema vöö osa peale. Eeldusel, et me leiame sobiva pandla (vastavalt soovitavale rihma laiusele), on võimalik ka pannal otse rihmaga ühendada.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Kuidas tellida?

Et siin võib olla mitmeid erisusi, mida on raske ette näha, siis palume algatuseks Sul meile kirjutada millist vööd täpsemalt soovid. Siin on väike küsimustik, mis aitab esiotsa olulisema kirja saada:

 • Millisele vööümbermõõdule tõstevööd soovid?
 • Kui lai vöö olema peaks?
 • Kui vöö peab saama kuju poolest eriline, siis kirjelda oma soove palun.
 • Mitut auku pandla jaoks vööle soovid? (Tavaliselt teeme viis- kuus auku ca 2cm vahega, kuid Sa võid ka muud moodi valida).
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas voolime vööle ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Ka sellise nahast treeningvöö tellimisel kehtivad samad valikuvõimalused, kui teiste nahkvööde juhul – mõõtudest ning värvist kuni sinnamaani välja, et ka sellele saab peale voolida kaunistuseks pilte ja mustrikirju. Sel juhul aga võib olla on mõistlik nahakihtide arvu tõsta, et nahale lõigatud pildid vöö konstruktsiooni nõrgemaks ei muudaks.

  Vöö saab kokku õmmeldud tugeva vahatatud polüesterniidiga – sellisega, mida ei saa käte vahel puruks tõmmata.

  Pandla osas lepime edaspidi kokku, kui rohkem informatsiooni soovide kohta on.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.