Tumepruun nahkrihm

4550

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud tumepruunind nahkrihmad.

Nahkrihmad on valmistatud korralikust paksust taimparknahast. Need on korrektselt viimistletud ning sobivad seega nii vaba-aja rõivastega kui ka ametlikumal või pidulikumal juhul kanda.

Nahkrihmad on kahe vööaasaga. Üks nendest kinnitatud kohe pandla taha ning teine vööl liikuv, et rihma ots vajadusel eraldi veel kinnitada.

Kasutame korralikke, tugevaid ning viisaka väljanägemisega metallpandlaid.

Valmis toodete hulgas on meil täna kahes laiuses tumepruuni värvi nahkvöid – 35mm ja 40mm. Nahkrihmad on erineva pikkusega ning seega erinevatele vööümbermõõtudele. Pandla vastusaugud on vöödel 2cm vahemaaga.

Kui siin sobivat mõõtu ei ole, siis palun telli julgesti!

Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Silt:

Nahatöödest

Kõik meie tööd on otsast lõpuni käsitsi tehtud.

Nahkihmade- vööde valmistamise kohta:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Tumepruun nahkrihm”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  Wanakuramus näitab Sulle veel mõnda eset…