Magnetkinnisega kerge vöökoti komplekt

Alates: 145 

Taimpargitud nahast valmistatud vöö ja koti komplekt.

Vöökott telefoni ja/või mõne lapikuma pisieseme jaoks. Kott istub vööga kohakuti ning selles on lisaks peamisele taskule tagaseinas väiksem lisatasku. Mugav, stiilne ja kerge!

  Lähtesta valikud

  Mõõdu võib võtta ka olemas olevalt vöölt mõõtes pandla otsast enim kasutatava auguni.

  Kahjuks ei ole kõikide vöölaiuste jaoks siinmail mõlemat tüüpi pandlaid alati saada ning võib juhtuda, et ma ei saa seda soovi täita. 
  Sel juhul võtan ma Sinuga ühendust ning pakun võimalikke variante.

  Palun kirjuta telefoni või muu sarnase mõõdu ning kaaluga eseme mõõtmed, mida plaanid kotis hoiustada. Need on mulle lähteandmeteks koti mõõtmete arvestamisel.

  Ongi kõik vajalikud andmed kirja pandud - toote ostukorvi lisamiseks vajuta nüüd allpool "Lisa korvi" nupule!
  Aitäh!

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Sellisel komplektil, nagu üleval tellimisvormist võimalik soetada, saab vöörihmal olema kaks aasa ning kuus auku pandla vastuseks. Igaüks kahe sentimeetrise vahemaaga ning pandla poolt teine avaus täpselt sellel mõõdul, mille sa tellimisvormi märgid. Seda saab ka muuta – vormi viimane lahter lubab sisestada mõnda erisoovi. Näiteks soovitaksegi vahel ühe-augu-vööd.

Vöökott saab Sinu nimetatud mõõtmetest veidi suurem, et oleks võimalik ka mõõtudena esitatud eset kotist mugavalt kätte saada,

Sarnast vöökomplekti saab tellida ka nahale voolitud märgikeste, piltkirjade ja mustritega

Sellise töömaht aga võib olla väga erinev olenevalt Sinu soovidest.
Võib olla soovid sa üleni kirjatud vöörihma aga kirjamata vöökotti või vastupidi; võib olla sooviksid, et mõlemal oleks kuhugi väike salamärgike tehtud?
Kui soovid, et ma tellitud vöökomplekti ka nahale voolituga kaunistaksin, siis saada mulle esmalt kiri, milles täpsustad oma soove: