Nahast magnetkinnisega kerge vöökoti komplekt

Alates: 90 

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud vöö ja koti komplekt.

Selline vöökott on magnetkinnisega ning koti sees on veel üks tasku tagaseinas lisaks.
Seljal on sellisel kotil vööaasad niimoodi paigutatud, et kott jääb vööga kohakuti. Seda mõtet saab juures olevatelt fotodelt ka hästi näha.

Selline kerge vöökott on sobiv näiteks telefoni jaoks. Kui plaanid kotti kasutada millegi muu tarvis, siis samas mõõtkavas esemete jaoks sobib see samuti hästi.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Vöökomplekti tellimine

Kasuta järgnevat tellimisvormi või kirjuta meile oma soovidest.

 • Nahkrihma laius*

  Vali sobiv laius vööle.


  Lähtesta valikud
 • Millisele vööümbermõõdule peab vöö sobima?
  Näiteks: 78-88cm või 102cm.


 • Näiteks: telefon mõõtmetega 80 x 150 x 7mm.
 • Siin saad soovi korral valida vöökomplektile ka nahale käsitsi voolitud märgikesi, pildikesi või mustrikirju. See ei ole muidugi kohustuslik - kui sa ei soovi kirjatud esemeid, siis jäta need valikud tühjaks.

  Millises ulatuses kirjatud vöökotti soovid?


  Millises ulatuses kirjatud vööd soovid?


  Palun kirjuta meile, mida soovid mustrikirjadest, piltidelt leida. Võid lisada ka linke.


  Fail või pilt, mis kirjeldab Sinu soovi.


 • Vali meeldiv värv.


Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

Nahatöödest

Wanakuramuse nahkrihmad ja vöökotid on kõik käsitsi valmistatud, paksust taimpargitud nahast.

Mõõdud ning värv saavad paika tellija soovi järgi.
Nahast püksirihmal saab olema kaks vööaasa – üks pandla taga kohe ning teine liikuv aas, mille saab sobivasse kohta paigutada rihma otsa kinnitamiseks. Kasutame korralikke ja viisakaid metallpandlaid.

Kõik õmblused teeme tugeva vahatatud niidiga, mida käte vahel puruks tõmmata ei saa. Ka õmblustööd on Nahakambris käsitööd.

Muidugi on võimalik sarnast vöö ja koti komplekti tellida ka kirjatult (nahale voolitud piltide või mustrikirjadega). Selleks kasuta palun eraldi kirjavormi, et saaksime tellimuse üksikasjades kokku leppida.


Nahatööde tellimine

Wanakuramuse valmistatud nahast esemed on tellimustööd ning sestap on meil võimalik arvesse võtta igasuguseid soove.
Kui ülal pakutud tellimisvormist jääb väheseks ning mõtteid ja küsimusi on rohkem, siis kirjuta meile julgesti vabas vormis kiri:

Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.