Õpitoad ja koolitused

Nahatöö koolitusele võivad tulla kõik huvilised olenemata eelnevast kogemusest. Valmistan kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning just selliseid töömeetodeid õpetan ma ka Sulle.

Koolituse käigus on võimalik meisterdada mõni Sinu enda valitud ese või pakun Sulle ise jõukohase töö välja, mille käigus proovime koos järele kõiksugused nahatöö tööriistad, räägime erinevatest tehnikatest ning taimparknaha iseärasustest. Jagan Sinuga hea meelega kõike, mida ise tean ning oskan. Ära karda küsida – paljud esemed on ka algajatele sobivad proovikivid!

Koolitusi saan ma pakkuda nii enda töölaua ääres (kuni paarile inimesele) või Sulle sobivas asukohas ka veidi suuremale osalejate hulgale. Koolituse ajal on Sinu kasutada minu tööriistad ning materjalid – valmis töö viid õhtul koju kaasa.

Uued oskused, kasulikud kogemused!

Vaata, mida siin hiljuti meisterdatud on!

Ajasime Hannaga laua nahapuru täis, katsusime võimalikult palju tööriistu, tõdesime poolikute millimeetrite mõjuvõimu, lobisesime vähem, kui nõelu ja niite nahakihtide vahel ristasime ja korraliku koolipäeva lõpul lippab Hanna üks Yorkidest uue uhke kaelarihmaga rõõmsalt ringi!

Saime minu töölaua ääres Taaviga kokku. Tema soov oli nahatööga ning selleks vajalike tööriistadega lähemalt tutvust teha.

Algasime kell kümme hommikul ning kella seitsmeks õhtul oli kena käeehe valmis saanud – käsitsi kirjatud ning õmmeldud- vooderdatud!

Taavi ütles umbes kuue paiku õhtul mulle, et ega ta alguses ei uskunud kuidagi mu prognoosi, et täispikk tööpäev tuleb. Aga eks ta nii ole, sest et esimest korda säärase töö kallale asudes räägime pikalt kõik, mida meelel pidada ja mida millega ning miks täpselt teha ning ajakulu on sedasi muidugi pikem.

Kui soovid koolituse asjus kokku leppida, siis kirjuta mulle julgesti aadressil krislyn@nahakamber.ee

Nahatöö õpituba Sulle sobivas asukohas

Nahatöö koolitused täiskasvanutele

Tõsisem töö vastupidavamatele.

Nahatöö õpituba lastele ja täiskasvanutele

Tee nahatöö ning tööriistadega tutvust!

Tule meisterdama mõnel festivalil

Vii koju kaasa ägedaid elamusi – vahest mõni uus oskuski!

Õpitubade ja koolituste läbi viimisel lähtun põhimõttest, et tööga saavutatud tulemused kaaluvad üle kergelt hangitud mõnutunde poolfabrikaate mingil moel kiirelt ühendades.