Nahavärvidest

Naha värvin ma iga töö jaoks alati eraldi. Esiteks seetõttu, et käsitsi nahale voolitud pildid saab huvitavamalt esile tuua värvides nahka peale pildi voolimist ning ka selleks, et saaksid endale soetada vajaliku eseme meeldivas värvitoonis. Vahel soovitakse ka mitmevärviliseks maalitud pilti ning ka seda on võimalik teostada ainult igat eset eraldi maalides.

Olen otsustanud kasutada peamiselt selliseid spetsiaalseid nahavärve, mis imenduvad naha pinna sisse. Värv ei kulu maha ega hakka kasutuse käigus pragunema.

Naha pinna sisse imbuvad värvid

Kui katsud nahast eset, siis tunned käe all ikka päris ehtsat nahka, mitte värvikihti. Kõik need värvid on tõesti väga ilusa tooniga ning valikut ikka on – enamasti on mul riiulis musta, mitmeid pruune toone, kollast, rohelist, sinist, mahagoni ja punast. Selliste värvide hulgas on tegelikult veelgi toone ning soovi korral on võimalik mõnda värvi lisaks tellida.
Küll aga on värvitoonide hulk ikkagi piiratud – selliste värvide hulgas ei ole valget, halli ega ka näiteks roosat.

Värvivalik

Värvitoonidest saab kindlasti parima ülevaate, kui sirvid erinevaid fotoalbumeid toodete lehtedel. Fotosid on tehtud erineva valgusega nii õue kui toaoludes.

Aga olgu siin ka väike värvikaart siiski: