Nahast vöökomplekt Jõuluvanale

Selline uhke vöökomplekt valmib kokku lepitud vöö pikkuse ja koti mahutavusega. Ka kõik kaunistuseks nahale voolitud mustrikirjad saavad alati isesugused.

Lepime kokku vöö laiuses, pikkuses ning nahale voolitavates temaatilistes kaunistustes. Ka vöökott saab vastavalt sinu vajadusele ja soovile ning ka selle saan ma kaunistada vööga sarnaselt.

Küsi vöökomplekti valmistamise kohta!

Kirjeldus

Nahatööde tellimine

Kirjuta mulle

Märgi kirjas kindlasti:

  • Kas Sul on olemas sobiv pannal? Kui ei ole, siis on võimalik näiteks sobiv tellida ehtekunstnikult või läheneda pandlapuudusele loominguliselt. Kui pannalt ei ole, mille järgi vöö laiust otsustada, siis nimeta ise meelepärane mõõt. Lisainfo pannalde kohta.
  • Kui pikk peaks vöö olema?
  • Milliste mõõtmetega peaks saama vöökott? Võid mulle ka kirjutada eseme mõõtmed, mida kavatsed kotis hoida ning saan siis Sind mõõtmete arvestamisel abistada.
  • Milline värv Sulle meeldiks?
  • Kas oled mõelnud ka juba, missugused nahale voolitud kaunistused Sinu vöökomplektil olla võiks? Selle otsuse võid ka mulle jätta – nimeta siiski mulle mõned märksända, et mul oleks millestki kinni hakata.

Pandlad laiale vöörihmale

Et siinmail ei ole kahjuks saada laia vöö jaoks pandlaid, saati uhkeid, siis tuleb sellise vöö valmistamiseks kas kasutada olemas olevat sobivas mõõdus pannalt, tellida see ehtekunstnikult või läheneda leidlikult.

Leidlik lähenemine siin kontekstis oleks näiteks kasutada laia vöö peal kahte kitsama vöö jaoks mõeldud pannalt. Vöö ots saab kahe haruline ning pannaldega ots nii palju pikem, et katta reguleerimise ruumi jagu pannalde ühenduskohta altpoolt.

Üldiselt võib arvestada, et kuni 55mm laia vöö jaoks on pandlaid saada, kuid mitte väga uhkeid või erilisi.


Nahkvööde valmistamisest

Ei tea, kuidas vöö pikkuse üle otsustada või kahtled, millist pannalt valida?

Vastan alati hea meelega põhjalikumalt kõikidele küsimustele, kui mulle kirjutad. Kiired vastused aga leiad allpool olevatelt linkidelt: