Nahast vöökomplekt Jõuluvanale

Uhke nahkvöö Jõuluvanale sai 184cm pikk, kaunistatud kohaselt talveteemaliste nahale voolitud pildikestega.
Jõuluvana vööle väärilise pandla valmistas ehtekunstnik Keiu Koppel.

Jõuluvanal aga on üht- teist tarvis ka ulatuses hoida ning nõnda on komplekti lisatud kuljustega ääristatud nahast vöökott. Selles on parasjagu ruumi täpselt vajalikule hulgale kompvekkidele.

Vöö pikkus aga ei tulnud naha pikkusest tookord kuidagi välja ning siin pildil on näha, kuidas saab vöö jaoks rihmanaha ühendada nii, et tulemus oleks vastupidav aga ka kena. Ühenduskoht on veidi õhendatud (aga vöö on paksust- paksust nahast), siis on ühenduskoht liimitud, needitud ning lisaks vöö ääred ka õmmeldud.

Kuidas midagi sarnast tellida?

Kirjuta meile kiri ning pane kirja kõik iseärasused, mis Sulle esiotsa pähe tulevad. Edasises kirjavahetuses arutame kõik üksikasjad läbi ning küllap küsime, kui leiame, et midagi puudu on.

Nahatöödest

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks taimpargitud nahka. Vastavalt töömeetoditele ei ole meil mingisuguseid piiranguid ei mõõdu ega kuju osas – seega kui töövahendid võimaldavad ning plaanides kokku lepitud, siis võtame ikka teha!

Nahkihmade- vööde valmistamise kohta:

Kirjuta meile oma soovidest


  * Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida oma töödeks kasutame:

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Wanakuramuse Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Wanakuramuse Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on meil mõistagi peale tellimuse kätte saamist ka aega tarvis. Me töötame nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele. Laias laastus võib arvestada, et tellimuse valmimiseni võib kuluda nii kahest nädalast kuni kuu aega.

  Kõik esemed, mis on märgitud valmis toodeteks jõuavad Sinuni postipaki liikumise kiirusel.

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Nahast vöökomplekt Jõuluvanale”

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga