Nahast vöökomplekt Jõuluvanale

Esimesed viis pilti:
Uhke nahkvöö Jõuluvanale sai 184cm pikk, kaunistatud kohaselt talveteemaliste nahale voolitud pildikestega.
Jõuluvana vööle väärilise pandla valmistas ehtekunstnik Keiu Koppel.

Jõuluvanal aga on üht- teist tarvis ka ulatuses hoida ning nõnda on komplekti lisatud kuljustega ääristatud nahast vöökott. Selles on parasjagu ruumi täpselt vajalikule hulgale kompvekkidele.

Vöö pikkus aga ei tulnud naha pikkusest tookord kuidagi välja ning siin pildil on näha, kuidas saab vöö jaoks rihmanaha ühendada nii, et tulemus oleks vastupidav aga ka kena. Ühenduskoht on veidi õhendatud (aga vöö on paksust- paksust nahast), siis on ühenduskoht liimitud, needitud ning lisaks vöö ääred ka õmmeldud.

Kaks viimast fotot:
Veidi tagasihoidlikum vöö ja koti komplekt. Vöökott on väga mahukas! Sellele vööle aga ei ole kasutatud ehtekunstniku valmistatud pannalt, kuid ka see annab Jõuluvanale kohaselt komplektile muinasjutulist hõngu.

Vaata ka materjalide ja töö teostamise kohta

Kuidas tellida?

Jõuluvana vöökomplekti tellimisel on Sul kindlasti mitmeid erisoove. Sestap palume Sul algatuseks meile kirjutada, millised esemed olla võikisd. Edasises kirjavahetuses lepime kokku nii mustrikirjade, mõõtude, pandla ja värvi osas.

 • Millisele vööümbermõõdule Jõuluvana vööd soovid?
 • Kui lai vöö olema peaks?
 • Millises mõõdus võiks olla Jõuluvana vöökott?
 • Milline värv sulle meeldiks?
 • Kas soovid, et vöökomplekt oleks kaunistatud mõne pildikese või mustrikirjaga?
Ava kirjavorm – kirjuta kohe!

  Logi sisse või loo konto Soovinimekirja kasutamiseks.

  Nahatöödest

  Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks taimpargitud nahka. Vastavalt töömeetoditele ei ole meil mingisuguseid piiranguid ei mõõdu ega kuju osas – seega kui töövahendid võimaldavad ning plaanides kokku lepitud, siis võtame ikka teha!

  Kui soovid, saad muidugi tellida ka ainult Jõuluvana vöö.

  Taimparknahk ja muud materjalid

  Loe materjalide kohta, mida tööks kasutan.

  Tellimustööde teostamisest

  Nahast esemed valmivad Nahakambris suures enamuses tellimustöödena. Seetõttu on meil võimalik pakkuda ka nõnda palju valikuvõimalusi – ei ole meil piiranguid ei mõõtude ega kuju osas ning ka nahale voolitud pildid ja mustrikirjad saad oma maitse järgi välja valida.

  Kõik Nahakambris valmistatud esemed on otsast lõpuni käsitsi tehtud. See annab võimaluse pakkuda kõigile vastavalt vajadusele ja soovidele valmistatud esemeid. Kui inimesed on erinevad, siis miks peaks kõigile samasugune lahendus sobima?

  Et Sinu soovitud nahast ese valmistada, selleks on mõistagi peale tellimuse esitamist mul aega tarvis selle valmistamiseks. Töötan nö elava järjekorraga ning eseme valmistamise aeg üksi ei sõltu mitte sellest, et kui kaua konkreetse eseme valmistamiseks kulub, vaid ka eelolevatest kokkulepetest. See aeg on kogu aeg muutumises ning kui Sulle on väga oluline mingisugune ese kindlaks kuupäevaks kätte saada, siis võta julgesti ühendust ning küsi täpselt järele.