Tule meisterdama mõnel festivalil

Aastate peale on tavaks saanud väljasõidud erinevatele festivalidele. Tööriistad ja nahad on meil ikka kaasas ning festivali külalised saavadki nahatöös kätt proovida.

Liitumine on lihtne – astu aga ligi ja vaba koha leidumisel saamegi kohe peale hakata! Valmistada saab pea kõike, mis meelel (kuid eks peame ka arvestama palju meil aega on ning kaua soovitava eseme valmistamiseks seda kulub).

Selline vahepala muule festivalimelule on huvitav nii lastele kui täiskasvanutele.

XXIII Mardilaat Saku Suurhallis - Wanakuramuse Nahakambri nahatöö õpituba
Mardilaat Saku Suurhallis – Wanakuramuse töölaud

Pilte festivalidelt

Festivalidel on Wanakuramusega töölauda jaganud nii väiksed kui suured, nii noored kui vanad. Valmistatud on nendel päevadel esemeid võtmehoidjatest kaarditaskuteni, käeehetest vöödeni ja telefonitaskutest vöökottideni. Ka mõned noatuped ja muud vutlarid on ilmavalguse kätte nahatükist tõmmatud. Seega olulisi piiranguid valmistatavatele esemetele ei olegi – kui ainult aega ning pealehakkamist jagub.

Kui soovid, et eeloleval festivalil Sulle laua ääres tööruumi hoiame, siis anna meile teada, millal soovid tulla ning mida valmistama hakkad. Nõnda saame ka tööle kuluvat ajavaru prognoosida. Kirju ootame e-postile wanakuramus@nahakamber.ee


Wanakuramuse Nahakamber - Otsast lõpuni käsitsi tehtud!

“Asjalikud õpitoad ja koolitused – uued oskused, kasulikud kogemused!”

Wanakuramuse Nahakamber
Otsast lõpuni käsitsi tehtud