Kaaned ja köited

Märkmiku- ja raamatukaaned, menüükaaned, nahkköites fotoalbumid ja külalisteraamatud.

8 Products

Filters
Done
  • Nahkkaaned märkmikule. Õlitatud viimistlus, kinniseks nahkpael, kaunistuseks tellija valitud pilt.Nahast märkmikukaaned.
   Alates: 50 

   Märkmikukaaned valmistan taimpargitud nahast. Nende kaante vahelt saad märmiku selle täitudes välja vahetada ning kaasi uue märkmiku ümber edasi kasutada.

   Kui Sinu märkmik on mõnes teises mõõdus või soovid suurejoonelisemad, kui tellimisvorm võimaldab nimetada, siis kirjuta mulle julgesti!

  • Nahast kaaned külalisteraamatuleNahast raamatukaaned tammepuuga
   Hind vastavalt tellimusele

   Nahkkaaned on mõeldud raamatu enda kaante kaitseks, et hoida neid kulutuse, plekkide, kriimustuste jmt eest.

   Kaaned võib tellida mõnele konkreetsele raamatule aga võid otsustada ka selliste mõõtmete kasuks, mis sobituks suurema hulga raamatutega, mida tavatsed kaasas kanda. Kaunistuseks pakun nahale voolitud pilte ja mustrikirju.

   Et raamatule kaasi tellida, kirjuta mulle algatuseks oma soovidest:

   [contact-form-7 id="51919" title="Kirjuta mulle"]
  • Märkmikukaaned nahkpaelagaNahast pruunid märkmikukaaned
   Alates: 50 

   Nahkkaaned on sobilikud nii märkmikele kui raamatutele. Kaaned on laiupidi vajaduse järgi sätitava pikkusega – nende vahele saab mahutada erineva paksusega sisu. Tagasi keeratavat kaane osa võib  kasutada järjehoidjana, voltida see tagakaanele või märkmiku esikaane peale.

   Kaante iseärasus nõuab õhema naha kasutust, mida oleks võimalik voltida. Kui Sa aga soovid kaanele kaunistuseks ka mõnda pilti või mustrikirja, siis valmistan ma esikaane paksemast nahast. Paksemale nahale on mul võimalik pilte ja mustrikirju voolida nii, et need ka väärilised saavad. Seejärel ühendan ma õmbluse või nahkpõimega esikaane ülejäänud osaga.

   Et kaaned siiski täiesti laiali ei kukuks sisu ümbert, on neil tagumise kaane kinni hoidmiseks seespool väike riba.

  • Nahast kolme osaline mapp kunstitarveteleNahast kolme osaline mapp kunstitarvetele
   Hind vastavalt tellimusele

   Nahkmapi valmistan ma Sinu valitud sisu jaoks – olgu selleks joonistusplokk või märkmik, kunstitarbed, portfoolio või dokumendid.

   Et mapi valmistamise asjus koku leppida, kirjuta mulle algatuseks lähemalt, mida soovid mapi vahel hoiustada. Sedasi saan ma pakkuda Sulle kõige sobivamaid lahendusi.

   [contact-form-7 id="51919" title="Kirjuta mulle"]
  • Helepruun nahkkaantes fotoalbum rebase, lindude ja taimevanikuga.Helepruun nahkkaantes fotoalbum rebase, lindude ja taimevanikuga.
   Hind vastavalt tellimusele

   Fotoalbumi valmistamisel pakun ma kaane kaunistuseks nahale käsitsi voolitud mustrikirju ja pilte. Eelistan kaaned seestpoolt samuti nahaga katta ning valida eeslehtedeks mõnda huvitavat paberimaterjali, mida vähegi leida võib.

   Sellised nahkkaantega fotoalbumid saavad tehtud valmis sisuplokkidest. Plokke on saadaval nii loodusvalget kui musta värvi kartonglehtedega (kaal 230 g/m²), mida eraldavad läbi kumavad õhukesed paberilehed. Õhukesed vahelehed on mõeldud fotode kaitseks.
   Vaata mõõte lehekülje allosast.

   Fotoalbumite valmistamise töömaht on alati väga erinev ning hind saab kokku nii albumi mõõtmetest kui soovitavatest nahale voolitud kujutistest. Kirjuta mulle ja küsi järele:

   [contact-form-7 id="51919" title="Kirjuta mulle"]
  • Nahkköites märkmikNahkköites märkmik seestpoolt
   Hind vastavalt tellimusele

   Kõvakaaneline märkmik või külalisteraamat, mille kaane kaunistuseks pakun Sinu soovil nahale käsitsi voolitud pilti või mustrikirja.

   Raamatute valmistamiseks kasutan valmis sisuplokke (90g/m2). Neid on saadaval järgmistes mõõtmetes (laius x pikkus):
   7 x 10 cm (64 lehte)
   10 x 15 cm (72 lehte)
   14.5 x 21 cm (80 lehte)
   17 x 24 cm (88 lehte)
   21 x 21 cm (96 lehte)

   Nahkköites märkmiku tellimiseks kirjuta mulle välja valitud ploki mõõt ning lisa kirjeldus, fail soovitavast pildist või mustrikirjast.

   [contact-form-7 id="51919" title="Kirjuta mulle"]
  • Nahast menüükaaned restoranile One SixtyNahast menüükaaned restoranile One Sixty
   Hind vastavalt tellimusele

   Menüüd loeb klient enne otsustamist ning menüü on sedasi kui visiitkaart, mis annab maitset roogadest ja joogipoolisest, mida pakutakse. Sisu ilma vormita on poolik.

   Menüü saab kindlasti palju kulutust – seda lehitsetakse kordi päevas ning kehvemast materjalist kaanepaar ei pruugi kuigi kaua kena kesta. Ehtsast nahast menüükaaned aga koguvad aja ja kulutamisega endale ainult ilu juurde ning esitlevad klientidele Sinu parimaid pakkumisi aastaid.

   Kirjuta mulle kaanepaari tellimise asjus:

   [contact-form-7 id="51919" title="Kirjuta mulle"]

    

  • Nahkkaaned pentagrammigaNahkkaaned pentagrammiga, metallist köiteklambriga
   Hind vastavalt tellimusele

   Nahkkaaned, mille vahele köita oma luulekogu, jutustused, reispäevik, joonistused või perekonna ajalugu. Kui lisad kaante vahele nii õhemaid kui paksemaid lehti, saad seda osaliselt ka fotoalbumina kasutada, mille kõrvale olulised sündmused üles tähendada.

   Selliste kaante vahel on üldiselt kõige mugavam kasutada metallist köiteklambrit. Kui kirjutad mulle, siis kirjelda ka köidetavat sisu – võib olla leian ma veel huvitavaid lahendusi köitmiseks.

   Kaaned kaunistan Sinu soovil mõne käsitsi nahale voolitud pildi või mustrikirjaga.

   Kirjuta mulle:

   [contact-form-7 id="51919" title="Kirjuta mulle"]

  Nahkkaned ka plaatidele ja telefonidele