Nahast rahakotid

Nahast käsitsi valmistatud rahakotid.

 • Nahast käsitsi kirjatud helepruun rahakott.Kolme osaline helepruun nahast rahakott.
  Alates: 200 

  Nahast rahakotid mitme erimõõdus taskuga.

  Need on kokku volditavad rahakotid ning oma vormi poolest tänu sisuosas leiduvatele erinevates mõõtudes taskutele piklikumad.

  Lisaks paberraha taskule on siin sees nii kaardi mõõdus taskuid kui ka selliseid, millistesse saab mahutada kas mitut kaarti korraga või hoopis mõne dokumendi. Ka visiitkaardid mahuvad siia kenasti.

  Mõõdud varieeruvad veidi – rahakott saab pikem, kui valid kaks rahataskut.
  Ühe rahataskuga rahakoti mõõdud on umbes 10.5cm x 13.5cm ning see mahutab hõlpsalt kuni 16 kaarti.

 • Münditasku kõrvalt avanevad kaardi- ja rahataskud. Kokku on rahakotis neliteist kaarditaskut ning kuus taskut rahale jm dokumentidele.Nahast suur piklik rahakott lillede, liblika ja nimegaga. Tumepruuni värvi.
  Alates: 350 

  Kolmeks volditav nahast rahakott hoiab endas 14 kaarditaskut, 7 suurt taskut paberrahale ja dokumentidele ning mahukat lukuga münditaskut.

  Kaardi- ja rahataskute osa on trukiga kinnitatav.
  Rahakoti mõõtmed on kokku panduna umbes 19,6cm x 11cm.

  Vaata videotest kaht natuke erineva ülesehitusega sarnast rahakotti:

  [vc_row css=".vc_custom_1706807851231{padding-bottom: 2em !important;}"][vc_column width="1/2" offset="vc_col-xs-6"][et_video_lightbox style="lightbox-image" video="https://www.nahakamber.ee/images/rahakotid/2023/suur-piklik-nahast-rahakott-1.mp4" image="63986"][/vc_column][vc_column width="1/2" offset="vc_col-xs-6"][et_video_lightbox style="lightbox-image" video="https://www.nahakamber.ee/images/rahakotid/2024/suur-piklik-nahast-rahakott-2.mp4" image="63987"][/vc_column][/vc_row]

  Kui ka Sina soovid sarnast, kuid veidi erineva lahendusega rahakotti, siis kirjuta mulle julgesti!

 • Nahast lai rahakott tammepuu pildigaNahast lai rahakott tammepuu pildiga
  Alates: 200 

  Laiupidine nahast rahakott, mille suurem osa taskuid avanevad ülemise serva suunas. Rahatasku on sel rahakotil madal ja lai.

  Tellimisel on võimalik valida rahakoti ülesehitust – ilma münditaskuta, münditasku seespool või väljapool ning rahataskute arvu.

  Soovi korral on võimalik kaarditaskute arvu suurendada lisatavate “vahelehtede” abil (nagu fotodelt nähtav). Selleks kirjuta mulle julgesti – kirjuta mulle!

 • Nahast väike pruun rahakott kirsside pildigaNahast väike pruun rahakott kirsside pildiga seestpoolt
  Alates: 150 

  Selline rahakott on mõeldud just raha-asjade hoidmiseks – rahatähed, kaardid ja mündid.

  Kaarditaskuid saab koti sisse kuus kuni kaheksa ning kaks nendest saavad olema pikemad ja laiemad teistest. Nendesse mahub ülestikku ka mitut kaarti paigutama – näiteks kuue kaarditaskuga rahakott mahutab hästi kuni kümme kaarti.

  Rahakoti mõõdud varieeruvad veidi – rahakott saab pikem, kui valid kaks rahataskut ning veidi laiem, kui kaarditaskuid rohkem on. Ühe rahataskuga ning 6 kaarditaskuga rahakoti mõõdud on umbes 10.5cm x 11.5cm.

  Kui soovid mõnda teistsugust lahendust, kui järgnev tellimisvorm võimaldab kirjeldada, siis kirjuta mulle julgesti oma soovidest!

 • Rahakott on kinnisena väljapoolt ca 16-17cm lai ning 11-12cm kõrge. Fotodel on mahagoni värvi rahakott.Rahakoti kaanele mahub neli ülestikust kaarditaskut, milliste all on veel üks laiem tasku. Rahakott kinnitub väikese rihmakese küljes oleva trukiga.
  Hind vastavalt tellimusele

  Suurte rahakottide peamine omadus on see, et paberraha pannakse neisse sirgelt ning sinna nad ka sirgelt jäävad. Kui Sulle meeldivad mahukad rahakotid, milles saad hõlpsasti hoida tervet (kodust) arvepidamist ning vahest lisaks ka pista sinna poodi lipates korteri või autovõtmed ja telefoni, siis tõenäoliselt meeldiks Sulle just mõni nende suuremate rahakottide seast.

  Rahakotid on väga uhke väljanägemisega ning sobivad lisaks poeskäigule ka kindlasti peokleidi kõrvale.

  Sellise rahakoti valmistamise töömaht võib olla väga erinev.
  Laias laastus on esiotsa valida kahe mudeli vahel – kas nahkpõimega või õmblustega variant ning neid mõlemaid on võimalik oma soovi järele nii mahutavuse kui kuju osas kujundada.
  Saada mulle kiri!

   

   

 • Rahaklambriga rahakottRahaklambriga rahakott
  Alates: 135 

  Kompaktne väike rahakott, milles on mõned kaarditaskud ning paberraha kinnitatakse metallist rahaklambri vahele.
  Lisaks on võimalik rahakotile valida münditasku ning kinnis.

  Kaunistuseks pakun nahale käsitsi voolitud pilte ja mustrikirju.

  Kui soovid mõnda teistsugust lahendust, kui järgnev tellimisvorm võimaldab kirjeldada, siis kirjuta mulle julgesti oma soovidest!

 • Nahast meeste rahakoti ja kaarditasku komplektNahast meeste rahakoti ja kaarditasku komplekt
  Hind vastavalt tellimusele

  Meestele mõeldud suured nahast rahakotid valmivad kokkuleppe järgi.
  Kaunistuseks pakun nahale voolitud mustrikirju ja pilte, valikus on palju erinevaid värve.

  [forminator_form id="62644"]

Nahast rahataskud ja kukrud

Lisaks ülal esitletutele olen ma valmistanud veel hulga isesuguseid rahakotte

Rahakottide valmistamisest

Soovid tellida teistsugust rahakotti või teada milliseid materjale ma kasutan?

Rahakoti ülesehitus

Lisaks nendele mudelitele, mida minu tehtud tööde hulgas näha on, saab tellida ka pea ükskõik missugust teist mudelit. Näiteks, kui Sul on meeldiva ülesehitusega rahakott, kuid selle eluiga on otsakorral ning tahaksid sarnast uut.

Jah, ma lõikan kõik vajalikud osised välja käsitsi ning valmistan ka lõiked endale ise. Ma saan kõikide rahakottide ülesehitust muuta nii nagu kokku lepime.

Mõned näited:

 • Soovid kahe poolsele rahakotile lisada nö kolmanda “lehe”, mis suurendab rahakotis kaarditaskute arvu.
 • Soovid ühe rahatasku asemel kahte.
 • Sa ei vaja münditaskut.

Materjalidest rahakoti valmistamisel

Valmistan rahakotte, mis on üleni nahast. Kasutan tööks taimparknahka.

Ma ei kasuta rahakoti valmistamisel mitte mingisuguseid kangaid.

Kui soovid rahakotile kinnist, siis pakun ma valida metallist truki, magneti ning metallnupu vahel. Mõnele suurema mõõduga rahakotile sobib ka väiksem metallist pistlukk.
Rahaklambriga rahakoti sisse läheb samuti ikka metallist klamber.

Ma väga ei salli dokumendiaknaid, sest mind ennast seal huvitaval kombel plastik materjalina häirib, kuid ma võin seda tungival soovil teha vahel.

Õmblen kõik esemed kokku käsitsi ning kasutan selleks väga tugevat vahatatud niiti, mis just selliseks otstarbeks valmistatud on.

Mõnele rahakotile saab kasutada ka nahkpõimet ning põime saab tehtud ikka taimparknahast.

Niite on erinevaid värve ning pakun valikut, et kas teha õmblused pigem sulanduvat või kena kontrasti pakkuva tooniga. Sama kehtib nahkpõime juhul – see võib soovi korral erineda rahakoti põhivärvist.

Rahakoti kaunistus ja viimistlus

Rahakoti kaanele pakun kaunistuseks käsitsi nahale voolitud mustrikirju, pilte, märgikesi või nimetähti.

Pilt võib olla Sinu enda valikul ning pea ükskõik missugune. Piir tuleb ette siis, kui joonte tihedus on rohkem kui millimeeter- poolteist, mis juhul ma ei saa enam kujutist selgelt  välja voolida. Kõige parem on, kui saadad või viitad mulle oma valitud pildi ning siis on mul võimalik täpsemalt otsustada, kuidas seda teostada.

Pilt või mustrikiri võib saada ka mitmevärviline.

Nahast rohelist värvi nahkpõimitud servaga naiste rahakott lootoseõiega.
Roheline suur naiste rahakott värvilise lootoseõie pildiga.

Värvidest saad kindlasti kõige parema ülevaate, kui sirvid siin erinevaid fotoalbumeid toodete lehtedel. Aga vaata materjalide rubriigist ka:

Soovid midagi lisaks küsida?