Andmekaitsetingimused

Milliseid isiklikke andmeid meil tarvis on, millal ja kuidas me neid Sinult küsime ning mida me nendega peale hakkame?

Kontaktivormid ja veebipoest ostmine

Kontaktivormilt saadud andmeid kasutame me ainult Sulle vastuse saatmiseks.

Et saaksime Sinu küsimustele ja muudele päringutele ka vastuse anda, on meil tarvis teada, kuidas Sinuga ühendust saada. Selleks küsime me Sinult nime ja meiliaadressi.

Kui Sa ei soovi oma andmeid kontaktivormi kirjutada aga tahad ikkagi midagi küsida, täpsustada, siis saad meiega ise ühendust võtta telefoninumbritel: 5673 9652 Tanel Kislov, 5634 7953 Krislyn või e-posti aadressil wanakuramus@nahakamber.ee

Veebipoe tellimuse vormilt saadud andmeid kasutame me ainult konkreetse tellimuse täitmiseks.

Et nahakaup jõuaks Sinuni, on meil tarvis teada, kuhu kraam saata.

Eestis, Lätis ja Leedus pakume ka pakiautomaadi kaudu tarnet ning küsime selleks Sinu nime, telefoninumbrit ja e-posti aadressi.

  • Nime selleks, et viisakalt pöörduda (sa võid ennast lasta ju nimetada, kuidas aga meeldib).
  • Telefoninumbrit selleks, et postiasutus saaks Sulle teate paki saabumisest saata või kuller ühendust võtta.
  • E-posti aadressile saabub Sulle tellimuse kohta kinnitus ning kui oleme paki postitanud, saadame Sulle teate ja paki jälgimiseks tarvilise koodi (kui valitud toimetamise viis koodi võimaldab).

Peaasjalikult on need andmed vajalikud, et hoida Sind tellimuse edenemisega kursis. Kui märkame, et tellimuse andmetes on ehk puudus sisse sattunud (näiteks on jäänud pakiautomaat nimetamata), siis saame Sinuga ühendust võtta, et andmeid täpsustada.

  • Aadressi paki toimetamiseks on tarvis siis, kui Sa ei soovi pakiautomaadi või kulleri teenust kasutada ning eelistad paki vastu võtta näiteks postkontorist või ootad pakki mujale maailmas, kus pakiautomaati kasutada ei ole võimalik.

Omniva privaatsuspoliitika
Itella Smartpost isikuandmete töötlemisest

Kui otsustad tasuda PayPal-i kaudu, siis edastatakse süsteemi kaudu vajalikku informatsiooni PayPal-ile. See on näiteks ostusumma või maksja nimi.
PayPal’i privaatsuseeskirjad

Veebipood kasutab HTML-küpsiseid ka näiteks selleks, et hoida “mälus” Sinu ostukorvi valitud tooted.

Mis Sinu telefoninumbrist ja (meili)aadressist hiljem saab?

Kui jutud on räägitud ja tellimused kohale toimetatud, siis me kustutame kirjad ära ning üheskoos sellega ka kõik Sinult küsitud andmed.

Teised teenused

Sotsiaalmeedia

Meie veebilehelt on võimalik näiteks kõiki fotosid edasi jagada ka oma sotsiaalmeedia kontodele Facebookis, Twitteris, Pinterestis. Kui oled mõnda nendest teenustest sisse logitud, siis nii lihtsasti kui mõne nupuvajutusega see teoks saabki. Kui ei ole, siis annab avanev brauseri aken võimaluse seda teha.
Facebooki teenusetingimused ja andmepoliitika
Twitteri privaatsusest
Pinteresti privaatsuseeskirjad

Kommentaarid

Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, salvestame kommentaarivormi andmed ning ka külastaja IP-aadressi ja veebilehitseja tunnuse, et paremini tuvastada rämpsu.

Küpsised

Kui lisad saidile kommentaari, võid valida enda nime, e-postiaadressi ja veebilehe info salvestamise küpsistena. Need on mõeldud mugavusvalikuna, kunas pääsed järgmise kommentaari juures selle info uuesti sisestamisest. Need küpsised säilivad ühe aasta.

Sisselogimislehe külastamisel seame paika ajutise küpsise, mis tuvastab, kas su veebilehitseja lubab küpsiseid või ei. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ning võetakse veebilehitseja sulgemisel maha.

Kui logid sisse, kasutame mitut küpsist sisselogimisinfo ja ekraanivalikute salvestamiseks. Sisselogimisküpsised säilivad kaks päeva, ekraanivalikute omad ühe aasta. Kui valid “Mäleta mind”, jäetakse sisselogimine meelde kaheks nädalaks. Kontolt välja logides sisselogimisküpsised eemaldatakse.

Lisatud sisu muudelt veebisaitidelt

Selle veebisaidi artiklites võib olla lisatud sisu muudest allikatest (videod, pildid, artiklid jne). Need käituvad samamoodi nagu nende algse päritolulehe külastamisel.

See veebileht võib koguda sinu kohta infot, kasutada küpsiseid, lisada kolmanda osapoole jälgimismehhanisme ja neid sinu tegevuse jälgimiseks kasutada, kui oled sinna kasutajakonto loonud ja sisse loginud.

Kui kaua neid andmeid säilitatakse

Kommentaare ja nende metaandmeid säilitatakse tähtajatult, et võimaldada järgnevate kommentaaride automaatset tuvastamist ja heakskiitu ilma neid modereerimisele saatmata.

Veebisaidil registreerunud kasutajate kohta säilitame infot, mida nad enda kasutajaprofiili sisestavad. Kõik kasutajad saavad enda infot igal ajal näha, muuta ja kustuda (erandiks on kasutajanimi, mida ei saa muuta). Seda infot saavad näha ja muuta ka veebisaidi haldurid.

Millised on õigused enda andmetele

Kui sul on sellel veebisaidil kasutajakonto või oled kirjutanud kommentaare, võid taotleda faili meie poolt enda kohta käivate isikuandmetega, sh enda poolt sisestatud info. Võid ka taotleda kõigi enda kohta käivate andmete kustutamist. See ei puuduta andmeid, mida oleme kohustatud säilitama halduse, seaduste või turvalisuse vajadustest lähtuvalt.